Floral polnud Transi alistamisega probleemeFoto: TIINA KÕRTSINI
25. oktoober 2014, 18:02

Flora ei koperdanud ja jääb nüüd Levadiast kahe punkti kaugusele

Eesti jalgpalli meistriliiga 34. vooru viimases kohtumises alistas FC Flora võõrsil Narva Transi 5:2 ning jääb kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu liidermeeskond Tallinna Levadiast kahe punkti kaugusele.

Flora läks Taavi Rähni ja Rauno Alliku väravatest juba 8. minutiks 2:0 juhtima, seejärel lõi German-Guri Lvov küll ühe tagasi, kuid Albert Prosa, Irakli Logua ning Markus Jürgensoni väravad taastasid Flora kindla eduseisu. 51. minutil lõi Viktor Plotnikov küll Transi teisegi värava, kuid enamat piirilinlased ei suutnud ning Flora kirjutas tulemusega 5:2 tabelisse hooaja 23. võidu.

Kaks vooru enne hooaja lõppu juhib tabelit 78 punkti kogunud Levadia, Floral on koos 76 silma. Levadial on mängida veel Jõhvi Lokomotivi (kodus) ja Narva Transiga (võõrsil), Floral aga Tallinna Kaleviga (kodus) ja Sillamäe Kaleviga (võõrsil).