Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens 27:24Foto: Reuters/Scanpix
Viljar Voog 26. oktoober 2014 22:05
Cincinnati Bengals suutis pärast kolme võiduta mängu koduväljakul lõpuks võitude teele naasta olles 27:24 üle divisjonirivaalist Baltimore Ravensist. Ülipingelises mängus oleks võinud saatuslikuks saada Margus Hundi eksimus kolmanda veerandi lõpus, kus ta lasi vastaste mängujuht Joe Flaccol takistamatult joosta. Õnneks paikas Bengalsi ründeliin ja samuti korduvalt eksinud Andy Dalton meie mehe vea ning Cincinnati tõusis taas divisjoni liidriks, mis tähendab et tänasel tulemusel võib hooaja lõppedes play-off-kohtade jagamisel olla ülisuur kaal.

22:06
Viljar Voog

22:06

Ja et Bengalsil on sellest hooajast kirjas ka üks võit, siis tähendab tänane tulemus, et nad tõusevad divisjonitabelis Ravensist mööda ja taas esikohale. See võit võib hooaja lõppedes olla kuldaväärt!

22:03

Milline napp pääsemine Cincinnati Bengalsile ja kaks meest kes väga palju kergendatult hingavad on Andy Dalton ja Margus Hunt, kelle eksimused ei läinud meeskonnale võitu maksma.

22:02

Flacco ei suuda oma söötu enam korrata, Bengals saab palli tagasi ja see mäng on nüüd läbi!

22:00

Flacco viskab hiilgava söödu touchdowniks, aga kohtunikud määravad (õigesti) Ravensi vastu karistuse. Milline dramaatiline lõpp!

21:55

Dalton leiab pika sööduga Sanu ja see päästab Bengalsi kõige hullemast plindrist. Daltonil on siiski veel teha palju tööd ning seekord ta ei väärata joostes lõpuks ise palli üle joone. Minut mängu lõpuni, Bengals kolme punktiga peal.

21:45

Neli minutit mängu lõpuni.

21:44

Värav! Bengals vajab nüüd touchdowni!

21:41

Ja ta ei saa hakkama! Esimene sööt kohe Sanule, kes on kaitsjate vahel ja pole imet, et see pall ta kätest välja rebitakse. Pallikaotus, mis on sama palju mängujuhi kui püüdja süü.

21:39

Kuus-pool minutit mängu lõpuni ja Dalton peab selle pettumuse nüüd kähtku maha raputama, sest meeskonnal on vaja liidrit.

21:37

Oioioioi, Andy Dalton. Mängujuht üritab vältida sacki ja tahab palli minema visata, ent kaitsja jõuab temani enne kui käsi palliga ettepoole liigub ning pillatud mänguvahendi korjavad üles Ravensi kaitsjad, kes selle Bengalsi värava alla tagasi jooksevad. Esimesest Flacco liigutusest piisab touchdowniks ja Ravens läheb juhtima!

21:18

Bengalsi ründajad vastavad värava löömisega ja Hunt närib ilmselt praegu küüsi, et tema eksimus mängus otsustavaks ei saaks.

21:06

Bengalsi peatreener Marvin Lewis võttis Hundi kõrvale ja seletas, et nii ei tohi juhtuda!

21:05

Ja nüüd tõmbab Flacco Hundi korralikult haneks. Tegelikult kogu Bengalsi kaitseliini kui teeskleb palli üleandmist, ent paneb siis ise plagama saades suure edu. Järgmisel rünnakul lükatakse meie mees eest ära ja Ravens saab kirja touchdowni ning veel kaks punkti otsagi.

21:00

Kui lähedal oli Margus Hundi karjääri esimene omapäi tehtud sack? Nii lähedal:

20:53

Ja Mike Nugent lõpetab rünnaku väravaga! Bengalsilt efektiivne ründemäng.

20:51

Adam Jones on Bengalsil see mees, kes vastaste äralööke tagasi jookseb ja pahatihti saab selle eest tänatud üsna kõva vopsuga. Seekord ta ei taha ta valu kogeda ja otsustab pigem Flacco söödu vahelt lõigata - mängujuhi hooaja seitsmes eksimus.

20:45

Ja Dalton ei väärata. Sanu ja Bernard on mehed, kes palli joostes liigutavad ning jardid värava vahel aina kahanevad kuni viimane hüppab karjapoissi üle kaitseliini ja väravajoone touchdowniks!

20:39

Teine poolaeg algab Ravensile hästi kui Flacco söödumootor töötab kaunil põrinal ...

Kuni ta viskab vaheltlõike ja Bengals saab rünnata poolelt väljakult. Nüüd on vaja Daltonil mäng tööle panna.

20:17

Särata - just nõnda võib kokku võtta mõlema meeskonna ründemängu, kuid Ravensil edeneb see jätkuvalt paremini ja nõnda saavad nad esimese poolaja lõpetuseks veel ühe värava ning nüüd on vahe vaid üks silm.

Bengalsi kaitseliin nagu nädal varemgi hoiab meeskonda väga hästi mängus, ent Dalton on pärast suurepärast mängualgust taas veidi mandunud. Ehk saab ta vaheajal riietusruumis taas hoo sisse.