Kristjan Kangur (14).Foto: Simone Raso /Pallacanestro Varese Facebook
26. oktoober 2014, 23:43

Hull mäng paisutas Kristjan Kanguri statistikat (5)

Eesti korvpallikoondise liidri Kristjan Kanguri koduklubi Varese Cimberio kaotas Itaalia liigas eile hilisõhtul kolmandal (!) lisaajal koduväljakul 112:118 Reggio Emiliale. Suurimat mahvi sai loomulikult Kangur, kes müttas väljakul koguni 53 minutit.

Muljetavaldavad olid ka Kanguri statistilised näitajad – 15 punkti, 9 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Seega peaaegu kolmikduubel! Möödunud hooajal Euroliigas veerandfinaali jõudnud Milano Emporio Armanis pallinud Kangur saab Vareses hoopis suuremat koormust ja tegelikult on päris uhked ka tema terve selle hooaja keskmised näitajad.

Efektiivsuskoefitsiendi (21,7) poolest on ta pärast tänaseid kohtumisi kogu liigas seitsmes. Punkte on ta kolmes mängus toonud keskmiselt 15,7, lisaks on ta maha võtnud 9 lauapalli, andnud 3,7 resultatiivset söötu ja teinud 1,7 vaheltlõiget. Vabaviskeid on ta tabanud perfektselt (11/11), kolmeseid 47 protsendiga, kaheseid seevastu 33 protsendiga.

Varese on Itaalia liigas seni kogunud 2 võitu ja 1 kaotuse.