RAPLA MUINASJUTT JÄTKUB: Nevežis suruti põlvili viimase sekundi kolmesega! (11)

Toimetas Kaspar Koort, 28. oktoober 2014, 19:48
Rapla Tyco on imelises hoosFoto: LAURA OKS
Rapla Tyco korvpallimeeskonna suurepärane hooaja algus sai jätku, kui täna alistati Balti liiga raames võõrsil leedukate Kedainiai Nevežis 71:70. Võidu toonud kolmene visati seejuures kohtumise viimasel sekundil!

Kohtumise esimene veerand ei tõotanud Raplale samas midagi head, see kaotati koguni 16 punktiga 10:26. Ent teisel veerandil suudeti vahe miinus kuue peale mängida ning sama vahega mindi vastu ka viimasele veerandile.

Seal näitas Rapla erakordselt sitket mängu, kui püüdis Nevežise kinni ja läks juhtimagi, kuid 54 sekundit enne normaalaja lõppu sopsasid vastased kolmese ning asusid taaskord ise ette 70:68.

Seejärel järgnesid möödavisked nii ühel kui teisel poolel, kuni viimasel sekundil tabas leedukas - aga Rapla õnneks "õige" leedukas - Ernestas Ezerskis kolmese ning Rapla kirjutas tulemusega 71:70 tabelisse kolmanda võidu kolmest mängust.

Rapla resultatiivseimaks kerkis teine leegionär Kristers Zeidaks, kes viskas 19 punkti (lisaks 9 lauapalli), Ezerskis sai kirja 18, Janar Soo 13 ja Rait-Riivo Laane 12 silma.

Kui Rapla jätkab C-alagrupis täiseduga, siis TLÜ/Kalev on samal ajal B-alagrupis kaotanud kõik kolm mängu. Täna jäädi võõrsil alla Valmierale 63:73 (15:20, 23:10, 13:23, 12:20). Meeskonna edukaim oli Erik Luts 16 punkti ja 9 lauapalliga.

4. november 2014, 21:05
SUUR KORVPALLIÕHTU: Kalev/Cramo võitis "Põhja derbi", Rock sai euromängus kolaka
29. oktoober 2014, 20:06
PÜSSIROHI SAI OTSA: Rapla võiduseeria Balti liigas katkes
29. oktoober 2014, 15:23
28. oktoober 2014, 20:41