Rain Veidemani (palliga) võib ees oodata vigastuspausFoto: MATI HIIS
28. oktoober 2014, 20:41

Kalev/Cramo oli Pärnuga hädas, Veideman väänas küünarliigest

Korvpalli Balti liiga A-alagrupis teenis kolmanda võidu kolmest mängust BC Kalev/Cramo, kes alistas võõrsil KK Pärnu kümne punktiga 80:70. Kuu alguses peetud karikamängus oli Kalev sama vastast mäletatavasti tuuseldanud 33 punktiga.

Kalevi ridades ei teinud täna kaasa ei Frank Elegar, Scott Machado ega Gregor Arbet, väga lühikeseks jäi ka Rain Veidemani mänguaeg, kuna juba avaveerandil maandus tagamängija nii õnnetult, et küünarnukk käis korra liigesest väljas. Vigastuse tõsidus selgub Kalevi peatreeneri Alar Varraku sõnul homme.

Külalised juhtisid esimese poolaja järel 11 punktiga, kuid kolmanda veerandi sitke mäng tõi pärnakad vaid viie punkti kaugusele.

Otsustava perioodi keskel sai kodumeeskond vahe korraks ka miinus kahe peale, kuid Kalev siiski üllatusel sündida ei lubanud ning võitis mängu lõpuks 80:70. Võitjate resultatiivsemad olid Mindaugas Kupšas 19 ja Armands Škele 17 punktiga, Pärnu kasuks viskas Ronaldas Rutkauskas parimana 18 silma. Statistika

Kui Kalev/Cramol on tabelis täisedu ehk kolm võitu, siis KK Pärnu on kaotanud oma mõlemad senipeetud kohtumised.