Teinegi Eesti meeskond sai Balti liigas Lietkabelisest jagu (4)

Toimetas Kaspar Koort, 29. oktoober 2014 20:47
Valga suutis leedukate Lietkabelise üle mängidaFoto: ALDO LUUD
Korvpalli Balti liigas järgis Valga Maks&Moorits TTÜ eeskuju, kui alistas kodusaalis leedukate Lietkabelise 99:95.

Kohtumise esimene veerand oli kodumeeskonna jaoks küll paras kannatuste rada, selle järel oldi kaotusseisus 21:34, kuid teise ja kolmanda veerandiga tehti see vahe tagasi ning viimasele perioodile minnes juhiti juba ise nelja silmaga.

Ka otsustaval veerandil suutis Valga dikteerivamaks pooleks olla ning lõpuminutite vabavisete virr-varris võeti lõpuks neljapunktine võit 99:95. Valga parimad olid Edgars Krumins 27 (kahesed 10/10) ja Jurijs Aleksejevs 18 punktiga, viimane hankis ka 10 lauapalli ja jagas 7 resultatiivset söötu. Statistika

Võidule vaatamata on Valga B-grupis viie punktiga jätkuvalt kolmandal kohal, Valmieral ja Lietkabelisel on tabelis kuus punkti. Tõsi, Lietkabelisel neljast, Valmieral (nagu ka Valgal) kolmest mängust.