Eesti U17 koondis sai EM-valikturniiril ühe võidu ja kaks kaotust. Foto: jalgpall.ee
31. oktoober 2014, 14:54

U17 koondis alistas EM-valikturniiri lõpetuseks Liechtensteini 2:0

Tbilisis toimunud UEFA U-17 koondiste EM-valikturniir jõudis tänase kolmanda vooruga lõpule, Eesti sai lõpuks kirja ka võidu, alistades Liechtensteini 2:0.

Eesti ülekaal oli ilmne, pealelööke sooritati 18 (neist täpseid 8), vastaste ühe vastu, kuid skoor avati alles 54. minutil, kui täpne oli Mattias Käit. Sama mees lõi 62. minutil ka teise värava ja kuigi Kaspar Mutso eemaldati mängust 66. minutil ei muutnud see mängupilti ja Eesti pälvis kindla 2:0 võidu ja kolmanda koha turniiril, vahendab jalgpall.ee

Kõik Eesti väravad turniiril (3) lõi Mattias Käit, kes alates kevadest mängib Inglismaal Fulhami akadeemias. Esikohamängus oli Poola 1:0 üle Gruusiast.