Janar Talts oli TLÜ/Kalevi jaoks mees teiselt planeediltFoto: ALDO LUUD
31. oktoober 2014, 20:40

HIIUD EI VÄÄRATANUD: Kalev/Cramo alistas Tarva, TÜ/Rock nuhtles "väikest" Kalevit (4)

Eesti korvpalli meistriliigas toimus täna kaks kohtumist. Keskses mängus võõrustas Rakvere Tarvas BC Kalev/Cramot, TLÜ/Kalev võttis samal ajal vastu TÜ/Rocki. Kohalikud suurklubid end üllatada ei lubanud ning võtsid kindlad võidud.

Viimasele veerandile 17-punktises eduseisus läinud Kalev/Cramo võttis küll otsustaval perioodil jala gaasipedaalilt ja lubas Tarval seitse silma lähemale tulla, kuid 89:79 võit oli lõpuks ikkagi tõsiasi. Võitjate edukaimaks kerkis 20 punkti visanud Armands Škele, Scott Machado lisas 13 punkti ja 8 lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis aga Tarva kasuks 23 punkti visanud Brandis Raley-Ross. Statistika

"Väike" Kalev sai Rockile vastu vaid esimesel veerandajal, mis lõppes viigiseisul 23:23, teise veerandi võitis Rock juba 24:10 ning läinud tartlased olidki. Rocki võidunumbrid olid lõpuks 85:54, võitjate poolel hiilgas Janar Talts 30 punkti (kahesed 13/11) ja 13 lauapalliga. Statistika

Liigatabelit juhib täisedu ehk nelja võiduga jätkav Kalev/Cramo, teine on Rapla Tyco (4/1) ja kolmas Rock (6/5). Järgnevad Tarvas (3/3), Pärnu (3/3), TTÜ (2/4), Valga (1/2) ja TLÜ/Kalev (0/5).