Henrik Ojamaa Foto: GLYN KIRK
1. november 2014, 10:13

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas on täiesti liimist lahti Henrik Ojamaa koduklubi Motherwelli mäng: täna jäädi 1:2 alla St.Johnstone'ile ning nii on liigas kaotatud viis kohtumist järjest.

Motherwell läks küll 13. minutil Lionel Ainsworthi tabamusest 1:0 juhtima - eeltöö väravale tegi seejuures just Eesti koondislane Ojamaa - kuid 40. minutil Michael O'Halloran viigistas ning kümme minutit enne kohtumise lõppu lubati samal mehel ka St.Johnstone'i võiduvärav lüüa. Täismängu kirja saanud Ojamaa teenis 52. minutil kollase kaardi.

12 vooruga vaid 7 punkti (2 võitu, 1 viik, 9 kaotust) kogunud Motherwell on liigatabelis eelviimasel ehk 11. kohal, St.Johnstone on 13 punktiga 8. Juhib 23 punkti kogunud Hamilton.