Ernestas Ežerskis kerkis 24 punktiga Rapla suurimaks korvikütiks.Foto: ARNO SAAR
1. november 2014, 18:51

Rapla Tyco jätkab võidulainel (4)

Rapla Tyco korvpallimeeskond on hooaja alguses igal rindel heas hoos, koduliigas alistati võõrsil Valga Maks ja Moorits 83:68.

Rapla võitis poolaja 43:36 ja pani kõik lõplikult paika viimase nelja minutiga, mil seisult 70:64 tehti 13:4 spurt. Võitjaile tõi Ernestas Ežerskis 24 (vabavisked 11/10), Martin Paasoja 19 ja Kristers Zeidaks 12, kaotajaile Kristo Saage 18 ja Reinis Strupovics 12 punkti. Seejuures sai Saage kaks tehnilist viga, neist teine oli talle niikuinii viies.

Rapla sai Alexela meistriliigas viienda võidu järjest, ainus kaotus on tulnud avavoorus Pärnus peetud mängus. Nii võitude arvu kui ka võiduprotsendi osas hoitakse teist kohta, küll erinevates kategooriates erinevate meeskondade järel.

Tartu Ülikool/Rockil on 6 võitu, aga ka 5 kaotust, Raplal 5-1, puhaste paberitega jätkaval BC Kalev//Cramol aga 4-0. Järgnevad Rakvere Tarvas, Pärnu (mõl 3-3), TTÜ (2-4), Valga (1-3) ja TLÜ/Kalev (0-5). Audentes/noortekoondis peab oma esimese mängu 4. novembril.