Atletico rõõmustabFoto: JONATHAN NACKSTRAND
Uudised
4. november 2014, 23:47

MEISTRITE LIIGA: Liverpooli varumehed Realilt suurt sauna ei saanud, Arsenal mängis maha 3:0 eduseisu (1)

Täna õhtul tehti algust Euroopa jalgpalli Meistrite liiga neljanda vooru kohtumistega. Mänguõhtu oodatuimas vastasseisus oli Liverpooli peatreener Brendan Rodgers saatnud Madridi Reali vastu sisuliselt teise koosseisu, kuid mehed võitlesid vapralt ja pääsesid Hispaania pealinnast igati viisaka 0:1 kaotusega. Hoopis müstilised asjad sündisid aga Londonis, kus Arsenal pidi leppima Brüsseli Anderlechti vastu 3:3 viigiga, kuigi juhtis pool tundi enne mängu lõppu 3:0.
00:04

Dortmundi Borussia paradoks: kuigi nad ei mahu koduses liigas 16 parema klubi sekka, mahuvad nad Euroopas 16 parema klubi sekka....

23:46

Tabeliseisud pärast tänaseid mänge - Madridi Real ja Dortmundi Borussia kindlustasid koha 16 parema seas

23:40

Uskumatud asjad sünnivad Londonis! Aleksandar Mitrovic skoorib mängu viimasel minutil ning Anderlecht on teinud Arsenali vastu 0:3 kaotusseisust 3:3 viigiseisu!

23:40
InfostradaLive

ARS 3-3 AND (90'): Only one away side has avoided defeat after trailing by three in CL, Liverpool at FC Basel (3-3) on 12 Nov 2002.

23:32

Dortmund jätkab oma paljukannatanud fännide rõõmustamist, kui 84. minutil minnakse Semih Kaya omaväravast 4:1 juhtima.

23:32

BVB 4-1 Gala (90'): 13th goal in CL for Dortmund this season in four matches. They have netted only 11 times in 10 league matches in 2014/15

23:31

Anderson Talisca on löönud esimese palli seni Meistrite liigas nulli hoidnud Monaco puuri ning Benfica on asunud juhtima 1:0.

23:31

AS Monaco and Borussia Dortmund concede their first goal of this CL season. All teams have now conceded this CL season.

23:26

Atletico teise värava Malmö vastu on löönud Raul Garcia, Baseli neljanda Ludogoretsi vastu Marek Suchy, Dortmundi - Galatasaray mängus on vahepeal skoorinud mõlemad ja Borussia ees 3:1 (73. Immobile - 69. Balta).

23:23

Sisu näitab ka Andrelecht, kes on Arsenali vastu null-kolmest teinud kaks-kolme. Teise värava (penaltist) on löönud Vanden Borre.

23:22

Juventus näitab sisu, kui kahe minuti jooksul lüüakse Olympiakose vastu kaks väravat ja minnakse 3:2 juhtima - esmalt saab Roberto maha omaväravaga, seejärel skoorib Paul Pogba. Juventusele on seda võitu vaja kui õhku!

23:19

Reali teine on õhus! Esmalt tabab vahetusmees Gareth Bale latti, seejärel keerutab Cristiano Ronaldo karistuslöögi üle müüri, kuid Mignolet suudab taaskord tõrjuda.

23:10

Väravaid tuleb hulgim! Torino Juventus on jäänud Olympiakose vastu 1:2 kaotusseisu (61. Ndinga), Basel on löönud Ludogoretsi vastu kolmanda (59. Gashi) ning Arsenal - Anderlecht mängus on seis 3:1 (58. Oxlade-Chamberlain - 61. Vanden Borre)

23:10

Delvin Ndinga is the first player from Congo (not to be confused with Democratic Republic of Congo) to score a CL goal (97th country).

23:10

ARS 3-0 AND (59'): Anderlecht concede their 500th goal in all European matches and become 3rd team to concede 500 goals (Real Madrid, Barça)

23:06

Liverpool on alustanud teist poolaega päris südilt, ent samas võtab Real ilmselgelt väga rahulikult. Ehk isegi liiga rahulikult - see Iker Casillase temp võinuks vabalt lõppeda kaardiga. Sedapuhku Viktor Kassai halastas, aga kui sama asja oleks teinud Sergei Pareiko Iirimaa vastu, oleks punane kindel olnud!

23:03

Teise poolaja esimene värav lüüakse Dortmundis, Borussia läheb Galatasaray vastu Sokratis Papastathopoulose tabamusest 2:0 juhtima.