SIIM-SANDER VENE.Foto: MATI HIIS
6. november 2014, 23:59

EUROLIIGA: Siim-Sander Vene aitas Žalgirise võidule, tiitlikaitsja sai üllatuskaotuse

Korvpalli Euroliigas peeti täna 5 mängu, kus eestlastele põnevaimas kohtumises alistas Kaunase Žalgiris A-grupis koduväljakul Kaasani Uniksi 77:71. Žalgirise ääremängija Siim-Sander Vene sai platsile kaheksaks minutiks ja tõi kolm punkti.
23:52

Tabeliseisud:

A-grupp: Madridi Real 4-0, Kaunase Žalgiris 3-1, Istanbuli Anadolu Efes 3-1, Kaasani Uniks 1-3, Nižni Novgorod 1-3, Sassari Dinamo 0-4.

B-grupp: Moskva CSKA 3-0, Malaga Unicaja 3-0, Tel Avivi Maccabi 2-2. Limoges CSP 1-2, Zagrebi Cedevita 1-3, Berliini ALBA 0-3.

C-grupp: Barcelona 4-0, Ateena Panathinakos 2-1, Istanbuli Fenerbahce Ülker 2-2, Milano Emporio Armani 1-2, Müncheni Bayern 1-3, Turow 1-3.

D-grupp: Piraeuse Olympiakos 3-0, Belgradi Crvena Zvezda 2-1, Vitoria Laboral Kutxa 2-1, Istanbuli Galatasaray 1-2, Klaipeda Neptunas 1-2, Valencia 0-3.

23:35

Päeva viimases mängus suutis Barcelona võõrsil jagu saada Istanbuli Fenerbahce Ülkerist 80:78.

23:00

Tiitlikaitsja Tel Avivi Maccabi sai koduväljakul üllatuskaotuse, kui 73:83 kaotati Zagrebi Cedevitale.

22:37

C-grupi mängus võitis Zgorzeleci Turow võõrsil 89:78 Müncheni Bayernit.

21:49

Žalgiris tõusis nüüd A-grupis 3 võidu ja 1 kaotusega teiseks, täisedu 4 võitu on koos Madridi Realil, 3 võitu on kirjas ka Istanbuli Anadolu Efesil.

21:48

Siim-Sander Vene oli platsil 8 minutit ja 17 sekundit ning statistikasse jäid eestlasele kolm punkti ja üks isiklik viga.

21:47

Žalgiris pidas lõpus kenasti vastu ja sai muljetavaldava 77:71 võidu!

21:20

Siim-Sander Vene on taas väljakule saanud ja tabas kaugviske. Sellel aastal olid need Venele esimesed punktid Euroliigas! Mängu lõpuni on 7 minutit ja Uniks on Žalgirise vähendanud vaid kolmele punktile 65:62.

21:04

Arturas Milaknis on Žalgirise kasuks tabanud kõik neli kaugviset ja neist viimane viib Žalgirise 54:45 ette, kolmanda veerandaja lõpuni neli minutit.

20:37

Žalgiris võidabki tugeva Uniksi vastu poolaja 40:37 ja teise veerandaja lõpus sai põllule ka Vene, kes kolme minutiga ühtegi statistilist näitajat ei kogunud. Žalgirise selge liider on olnud James Anderson, kes on toonud 15 punkti.

20:21

Žalgiris on teist veerandaega võimsalt alustanud ja 25:17 ette läinud! Kahjuks pole Siim-Sander Vene oma panust veel anda saanud.

20:13

Samal ajal on Nižni Novgorodi ja Istanbuli Anadolu Efesi kohtumine läbi saanud, Tügi meeskond võitis lõpuks 76:66 ja saab ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

20:07
Frank_Wriz15

🔫🔫 EJ and Reinar!!!

Kalev/Cramo vigastusega võitleval võõrleegionäril Frank Elegaril põksub süda Euroliiga asemel hoopis oma koduklubi pärast, kes alistas äsja võõrsil Balti liigas Tampere Pyrintö 87:81. Viimasel minutil kõmmutasid Kalevi kasuks kolmeseid sisse EJ Singler ja Reinar Hallik.

20:06

Žalgirise mäng on alanud põnevalt, pärast James Andersoni neljapunktirünnakut on Leedu esiklubi kuue minutiga 10:12 taga.

19:31

Teised tänased matšid:

B-grupp: Tel Avivi Maccabi - Zagrebi Cedevita (21.05)
C-grupp: Zgorzeleci Turow - Müncheni Bayern (20.00), Istanbuli Fenerbahce Ülker - Barcelona (21.45).

19:30

Teises A-grupi kohtumises heitleb Nižni Novgorod Istanbuli Anadolu Efesi vastu. Preagu pole Nižni Novgorod Türgi klubile vastu saanud ja on 6 minutit enne lõppu taga 53:68.

19:28

Eesti koondise üks liidreid Vene on sel aastal Euroliigas väljakule vaid 19 sekundiks. Kahest viimasest mängust jäi ta eemale kõhuhäda ja haigestumise tõttu. Žalgiris on A-grupis saanud kaks võitu järjest, lisaks Anadolu Efesile alistus kaks nädalat tagasi Nižni Novgorod. Avavoorus tuli aga vastu võtta kaotus Madridi Realilt.