Kalev/Cramo uus ääremängija Rolands Freimanis.Foto: LAURA OKS
6. november 2014, 19:59

Kalev/Cramo sai tänu lõpuminuti kolmestele raske võidu Tampere Pyrintö üle! (1)

Kalev/Cramo sai korvpalli Balti liigas neljanda võidu, kui A-grupis oldi võõrsil 87:81 üle Tampere Pyrintöst. Suure osa mängust eduseisus püsinud Kalev lasi Pyrintö küll teisel poolajal mõneks ajaks isegi mööda, kuid lõpuminutil näidati raudset kindlust ja toodi järjekordne võit koju. Kõikide sarjade peale on Kalev saanud nüüd 8 järjestikust võitu!

Viimasele 50 sekundile läks Kalev 79:81 kaotusseisus, kuid siis tabasid Reinar Hallik ja EJ Singler kaugvisked ja Soome klubil ei õnnestunud enam millegagi vastata.

Kalevi resultatiivseimad olid Singler ja Rolands Freimanis 17 punktiga, Singler võttis maha lisaks 12 lauapalli. 13st kaugviskest 5 tabanud Hallik lisas 15 ja 14 minutit platsil viibinud Scott Machado 13 punkti. Kalevi noorim mängija, 19aastane Sten Olmre oli väljakul ligi pool tundi ja tõi selle ajaga 6 punkti, 3 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Kalevil on A-grupis nüüd 4 võitu ja 0 kaotust, järgneb Pieno zvaigzdes (3-0), Pyrintö (2-2) on kolmandal positsioonil.