8. november 2014, 14:47

Eesti jalgpallimeistriks tuli viimases mängus Transi purustanud Levadia (2)

It's the final countdown!" laulaks ansambel Europe, kui nad peaksid sisse juhatama tänase päeva jalgpalli Eesti meistriliigas. Kas meistriks tuleb FC Levadia või FC Flora - kõik saab selgeks Ida-Virumaal. Õhtuleht teeb suurest jalgpallipäevast otseülekande.
15:59

FC Levadia järjekordset Narva Transile löödud väravat tähistamas. Kokku põmmutati neid kaheksa ja tuldi üheksandat korda Eesti meistriks.

15:58
14:54

Sillamäe võitis kodus Flora 3:2 ja napsab Tallinna klubi eest hõbeda. Florale pronks.

14:52
merililuuk

Levadia auks teeb staadionil tãisringi ka üks õnnelik fänn, kes lööb nii mängijate kui kohtunikega patsu, turvamees edutult taga ajamas.

14:48
merililuuk

14:47

Levadia lööb igaks juhuks veel ka kaheksanda. Autoriks Elhussieny. 89. minut. Kõik, Levadia on meister!

14:29
ottjarvela

Ja 5 sekundit pärast eelmist säutsu vähendab Flora kaotusseisu 2:3 peale. Uskumatult põnev mäng!

14:28
ottjarvela

Sillamäe juhib 3:1 ja jätkab Flora ohustamist. Sillamäe neljas värav tundub olevat lähemal kui Flora teine. http://t.co/Phsb7BBv0b

14:25

Trans saab vähemuses "silma pähe". Fjodorov tõstab palli üle Smiško, kes hüppab sisse Tipuricile.

14:21
Vallot Pukk

7:0! Subbotin teeb, mis ise tahab. Vastaste karistusala on täna puhtalt tema oma.

14:20
merililuuk

Igor Subbotin võib meistriliigahooaja lõpetada ilusa numbriga - 31 väravat, neist neli täna. Kuid ehk tuleb veel? #levadiapommitab

14:17
merililuuk

Subbotini kaabutrikk! Levadia pallurid ei raatsi enam tähistadagi, fännide rõõmuhuilged veel jätkuvad. 6-0. Pohlak pole veel kohale jõudnud.

14:16
ottjarvela

Levadia suur eduseis on Sillamäe staadionil maha hõigatud ehk Flora teab, et kullašansse pole ja mäng käib ainult hõbeda nimel.

14:15
14:15

6:0! Täielik deja vu! Kruglov tsenderdab ja Subbotin koksab peaga. Meistermeeskonnalt meistri väärt etendus.

14:13
ottjarvela

Flora vastab vähem kui 60 sekundit pärast 0:2 kaotusseisu jäämist. Zakaria Beglarišvili lööb 1:2 ja kõik on taas palju lahtisem.

14:12

5:0! Subbotin segamatult peaga 55. minutil mõnelt meetrilt. Sööduandjaks taas Kruglov.

14:12
merililuuk

55.minut ja iga Levadia rünnak paistab praegu lõppevat väravaga. Subbotin lõi oma teise ning lennutab publikusse musisid. Levadia 5,Trans 0

14:11
ottjarvela

Sillamäe asub Jevgeni Kabajevi penaltist 2:0 juhtima. Paistab, et Flora jääb @premiumliiga pronksile ja @KaljuFC sootuks medalita.

14:08

4:0! Aleksander Dmitrijev, jalas kunstmurupuutsad, lööb 51. minutil külma rahuga sisse penalti. Tema maha tõmmanud Pavel Avdejev sai punase. Pohlak võib südamerahuga ülikonna selga tõmmata ja ilutulestikumehed saavad vaikselt asjad valmis sättida.