Liverpool - Chelsea 1:2.Foto: PAUL ELLIS
8. november 2014, 16:47

Inglismaa jalgpalli meistriliiga tänases keskses mängus võitis liiga liider Londoni Chelsea võõrsil Liverpooli 2:1.

Liverpool asus kodupubliku rõõmuks küll 9. minutil Türgi päritolu Saksamaa poolkaitsja Emre Cani kauglöögist juhtima, aga viis minutit hiljem suutis Chelsea keskkaitsja Gary Cahill nurgalöögijärgses olukorras seisu viigistada. Chelsea Võiduvärava lõi Diego Costa 67. minutil.

Mõlema klubi jaoks oli kohtumine väga tähtis, sest selle tarvis säästeti nädala sees juhtivmängijad Meistrite Liiga kohtumistes.

Chelsea on nüüd 11 mänguga kogunud 29 punkti ja edestab teisel kohal olevat, aga ühe matši vähem pidanud Southamptonit 7 punktiga. Kolmest viimasest kohtumisest vaid ühe punkti teeninud Liverpool on 14 punktiga 7. kohal.