Jalgpall

ÕHTULEHE VIDEO | Eesti jalgpallimeister Marko Kristal: Meil oli mõõnaperioode, kuid pean aitäh! ütlema 

Merili Luuk, Narva, 8. november 2014 16:47
Marko KristalFoto: MATI HIIS
Narvas 8:1 kohaliku Transi alistanud Eesti jalgpallimeistri Tallinna Levadia peatreener Marko Kristal säras pärast mängu kui ere päike ning kinnitas, et uskus oma hoolealustesse terve hooaja.

"Teadsin, et see meeskond on võimeline tulema meistriks ja seda nad ka täna näitasid. Selle kallal on terve hooaeg tööd tehtud," tunnistas Kristal, lisades, et mingit närvikõdi ta tänase kohtumise eel ei tundnud.

"Oli üsna keeruline aasta, meil oli lahkujaid, mõõnaperioode, aga pean poistele aitäh ütlema. Iga treeneri soov on, et iga mäng tooks kolm punkti, kuid iga kord nii ei lähe. Rõõmu on palju," rääkis ta.

Narva Transi suisa 8:1 sakutanud Levadia loots kinnitas, et meestel motivatsioonipuudust ei tekkinud. Jalg võeti lõdvaks alles seisul 7:0. 

"Seda tunnet peab ise kogema, et lähed platsile, võidad mängu ja tuled meistriks. Mingit lisamotivatsiooni leidma ei pea. 7:0 skooril on väga hilja midagi meestelt nõuda, nad on oma töö siis teinud," kinnitas ta. 

Kristal oli rahul ka neli väravat löönud Igor Subbotini sooritusega, kuid suutis panna ka talle omase pirni. "Ta võinuks ka rohkem lüüa ja Meistriliiga rekordi teha, kuid ei viitsinud vist enam," naeris ta.

Samal teemal

23.12.2014
Levadia palkas uue puuriluku
08.12.2014
Meister napsas esikoha! Levadia alustas ettevalmistusega uueks hooajaks juba täna!
10.11.2014
Ott Järvela | Mitte Premium, aga päris kobe
10.11.2014
Tiitlirekordi püstitanud Kristal: keeruline aasta, aitäh poistele!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee