Rakvere TarvasFoto: LAURA OKS
8. november 2014, 19:57

Rakvere Tarvas võttis Rapla Tycolt revanši (4)

Korvpalli meistriliigas võttis Rakvere Tarvas võõrsil Rapla Tycolt revanši, alistades rivaali 68:61. Mõni aeg tagasi tuli rakverelastel Balti liiga raames kaotusega koju sõita.

Rakvere asus juba avaveerandil 16:7 juhtima, võites veerandaja 18:11. Edu suudeti hoida ka poolajal (36:26) ning kolmandal veerandaja järel juhiti 52:45. Neljandal veerandajal pääses Rapla leegionär Kristers Zeidaksi juhtimisel nelja punkti kaugusele, kuid lõpp jäi siiski külaliste hooleks.

Rakvere edukaim oli Brandis Raley-Ross 22 punkti ja 9 lauapalliga, Sten-Timmu Sokk lisas 14 punkti, 4 lauda ja 4 resultatiivset söötu.Rapla poolelt hiilgas Kristers Zeidaks 20 punkti ja 14 lauapalliga, Rait-Riivo Laane lisas 17 silma, 7 lauapalli ja 4 söötu.

Mõlemad meeskonnad jätkavad turniiritabelis 5 võidu ja 2 kaotusega, mis on BC Kalev/Cramo järel (neli võitu) parim tulemus.