Konstantin VassiljevFoto: MATI HIIS
12. november 2014, 22:54

Eesti jalgpallikoondis võttis Norras 1:0 võidu! (15)

Eesti meeste jalgpallikoondis kohtus enne tänavuse aasta viimast EM-valikmängu võõrsil sõprusmängus Norraga. Tänu Konstantin Vassiljevi 24. minuti värvale võttis Eesti 1:0 võidu.
22:54

Kohtumine on lõppenud Eesti 1:0 võiduga!

22:54
ottjarvela

Pooltühi Ullevaali staadion on nii pettunud, et ei suvatse Norrat isegi välja vilistada. Eesti fännisektoris käib aga pidu!

22:53

Uhh! Käib juba viies üleminut ning norrakad pääsevad veelkord löögile. Napilt, aga üle.

22:53
ottjarvela

Norra - Eesti 0:1! See on võit!

22:51

Morozov jääb platsile lebama, kuid norrakatel on sellest ükskõik ning Ödegaard annab ka tuld. Õnneks siiski parasjagu üle.

22:49

90 minutit on täis tiksunud, 4 lisaminutit veel.

22:49

Rootslasest kohtunik Martin Hansson on eestlaste sõber! Antonov teeb karistusala joonel ilmselge vea, kuid vile vaikib. Viktor Kassai andnuks penalti ja Antonovile vähemalt kollase kaardi.

22:39

Kümme minutit kohtumise lõpuni ning kaheksa aastase pausi järel pääseb koondisesärgis platsile Ingemar Teever! Puhkama Henrik Ojamaa

22:38
ottjarvela

Ojamaalt okei mäng. Tema asemel viimaseks 10 minutiks 31aastane Ingemar Teever (eelmine koondisemäng aastal 2006)!

22:36

22:35

Veerand tundi kohtumise lõpuni, norrakate vahepealne kõva surve on on hetkel õnneks leevenenud.

22:32

Kahju! Ojamaa ehitab üles kena vasturünnaku ning leiab veel sööduga Subbotini, kuid Norra kaitsja suudab Levadia väravamasina pealelöögile jala vahele saada. Vabalt võinuks olla 2:0...

22:24
ottjarvela

Muuseas, Eesti kapten teisel poolajal (pärast Konstantin Vassiljevi väljavahetamist) on vahetusest sekkunud Enar Jääger. 110. koondisemäng.

22:21
Hobbersten

Timer tilbrakt hos frisøren (spillere) Norge: 31567 Estland: 103

Pisut Norra huumorit: Juuksuri juures veedetud aeg: Norral 31567, Eestil 103 minutit

22:19
ottjarvela

Eesti on 4 põhimeest puhkama võtnud ja surve alla jäämine loogiline. Juhtugu nüüd, mis tahes, ärgem I (pea oivalist) poolaega unustagem :)

22:18

Ei tahaks seda küll öelda, ent Norra viigivärav on õhus. Pool tundi mängu lõpuni ning platsile pääseb ka imelaps isklikult ehk 15-aastane Martin Ödegaard

22:10

Suurepärane võimalus Norral, kuid Aksalu hiilgav tõrje hoiab tablool seisu 1:0!

22:06
ottjarvela

Vassiljev vahetatakse eeldatult välja. Lisaks ka Zenjov. Platsile Lindpere ja Subbotin. Vahetused ka Norral. Mäng läheb kaootilisemaks.

22:05

Teine poolaeg on alanud, meenutagem siinkohal veelkord Eesti juhtväravat:

21:49
viljarvoog

Avapoolaja parim märk Vassiljev&Co kaunid söödud - San Marino pakib kaitse rohkem kokku ja korgi pealt lendamiseks on seda instinkti vaja.