Kas ka Serravalles võivad eestlased niisama rõõmsalt rõkata, nagu tehti paar õhtut tagasi Oslos? Foto: Ott Järvela
15. november 2014, 20:50

MIS JUHTUS? Eesti ei suutnud San Marinole väravaid lüüa, leppides masendava viigiga (28)

Eesti meeste jalgpallikoondis pidi EM-valiksarja E-alagrupikohtumises leppima võõrsil San Marino vastu mannetu 0:0 viigiga.
20:53
viljarvoog

Eesti fännid said aru, kes oli täna parem. Mitte tugevam, aga parem. "San Marino!"

20:50

Häbiplekk, mis jääb külge pikaks ajaks - Eesti kinkis San Marinole ajaloo 4.viigi.

20:48

90 minutit on mängitud. Nõrk, mannetu, kurb, masendav, õudne!

20:42
martkase

Esiliiga B võitja Infonet 2 on sööduoskuses ja rünnakute lõpetamises kordi tugevam kui Eesti koondis. Ja nagu päriselt.

20:40

Kaheksa nurgalööki. Kaheksa. Morozov on väravale lähedal, kuid SImoncini tõrjub taas. Arvata on, et see mees varsti vaid San Marino klubi eest ei mängi.

20:40
ottjarvela

Nutta tahaks.

20:36
merililuuk

Mõttetera: Mängime edaspidi vaid tugevamate vastastega, sest nõrgematega me hakkama ei saa #Eesti #SanMarino

20:33
ottjarvela

Veerand tundi enne mängu lõppu on esimest korda staadionil kuulda skandeerimist "San Marino! San Marino!".

20:24

Vihma sajab ning olukord on muutunud eriti närviliseks - 75 minutit on mängitud, pall on maandunud kõikjal peale värava. Pehrsson paneb viimase käigu: Teever sisse, Artjunin välja. Muutume veelgi ründavamaks!

20:19

Mängust Norraga vigastuse tõttu eemale jäänud Henri Anier jookseb platsile ning vahetab välja hea sõbra Henrik Ojamaa.

20:18
ottjarvela

Seda fenomenaalset jalgpallimatši jälgib San Marino olümpiastaadionil 759 pealtvaatajat, kelle ostsid pileteid 5395 euro eest.

20:17

Teniste kasutab teravuselt kauneid eestikeelseid sõnu, kuid see ei aita - teisipäeval tugeva Norra alistanud Eesti on jätkuvalt San Marinos kuival.

20:13
20:12
Merili Luuk

Kas mingit võimaluste-Oscarit ei anta kuskil? Nüüd proovis Artjunin, kuid peaga antud löögi püüab Simoncini ülikindlat.

20:08
ottjarvela

Kurat, et möödaläinud löögi järel on Eesti mängijatel pead norus. Ergutama peab teineteist sellisel hetkel. See on jalgpall, mitte sunnitöö.

20:07

Vassiljev annab supersöödu Zenjovile, kuid mees lööb meetrijagu mööda.

20:03
ottjarvela

Kas San Marino jalgpallikoondis saab täna oma 2. võidu, 4. viigi või 121. kaotuse?

20:02

Ning nii ongi - Aleksandr Dmitrijev välja - Joel Lindpere sisse. Teine poolaeg alaku!

19:59

Eesti koondise abitreener Janno Kivisild sõnas ETV-le, et teisel poolajal hakatakse vahetusi nägema. "Pallitamängus oleme kohkunud ning otsustavusest jääb puudu."