Xherdan Shaqiri Foto: FABRICE COFFRINI
15. november 2014, 23:39

VUTIÕHTU: kaotusseisu jäänud Inglismaa võttis lõpuks kindla võidu, Šveits nahutas Leedut

Jalgpalli EM-valiksarjas peeti täna neljanda vooru kohtumised alagruppides C, E ja G. E-alagrupis, kus Eesti pidi leppima 0:0 viigiga San Marino vastu, alistas Inglismaa 3:1 Sloveenia ja Šveits 4:0 Leedu.

23:36

Shaqiri lööb viimasel minutil enda teise ja Šveitsi neljanda värava. MMi kaheksandikfinalistid näitavad taset.

23:36
InfostradaLive

For the first time ever Switzerland win back-to-back matches by at least a 4-goal margin (4-0 v San Marino, 4-0 v Lithuania).

23:26

Stevan Jovetic realiseerib kümme minutit enne kohtumise lõppu penalti ning Montenegro viigistab Rootsi vastu seisu 1:1.

23:25

Šveitsi staarmängija Xherdan Shaqiri teeb 80. minutil Leedu vastu seisuks 3:0.

23:12

Leedu suudab Šveitsi vastu tablool nullid hoida kuni 66. minutini, siis saab Giedrius Arlauskis kirja omavärava ning kaks minutit hiljem teeb Fabian Lukas Schaer seisuks 2:0.

23:05

Teise poolaja esimene värav lüüakse Huelvas, kus Hispaania läheb Pedro tabamusest Valgevene vastu 3:0 juhtima.

22:34

Poolajaseisud:

Hispaania - Valgevene (C) 2:0

Šveits - Leedu (E) 0:0

Montenegro - Rootsi (G) 0:1

22:25

Slovakkia kindlustab oma seisu, minnes Adam Nemeci väravast 38. minutil Makedoonia vastu 2:0 juhtima.

22:15

C-grupi liider Slovakkia läheb 25. minutil Makedoonia vastu 1:0 juhtima, värava autoriks Juraj Kucka.

22:09

Hispaania on löönud Valgevenele vähem kui kahe minutiga kaks väravat: esmalt oli täpne Isco, seejärel Sergio Busquets ning Hispaania 19. minutiks ees 2:0.

22:09

ESP 2-0 BLR (22'): After failing to score in his first 69 international matches, Sergio Busquets has now scored twice in his last four.

22:02

Kui päeva esimestes mängudes võttis kõvasti aega, enne kui väravavõrgud sahisema pandi, siis nüüd käis asi märksa kiiremalt - 9. minut ning Rootsi läheb võõrsil Montenegro vastu 1:0 juhtima. Värava autor? Mõistagi Zlatan Ibrahimovic!