Pärnu peatreener Heiko Rannula mängijatega nõu pidamas.Foto: ALDO LUUD
Ville Arike 16. november 2014 13:07
Pärnu korvpallimeeskond on hooaega alustanud hästi, alistatute sekka kuulub näiteks Rakvere Tarvas ja võiduprotsendilt hoitakse meistriliigas neljandat kohta.

Kas koosseis on paika loksunud ja tegijad olukorraga rahul? "Võõrleegionärid Sandis Silavs ja viimasena liitunud Ronaldas Rutkauskas on meid väga palju aidanud ja sobivad tüübid ka inimestena. OIeme nendega väga rahul. Vabalt võib tuua paralleele üle-eelmise hooajaga, kui meil mängisid Augustas Peciukevicius ja Osvaldas Matulionis. Neist on meil positiivne mälestus ja ka mängijad on viinud sõnumi meie klubi positiivsest aurast kodumaale," ütles Pärnu klubi vedaja ja treener Mait Käbin.

"Eks tulemuste osas ole olukord õhkõrn - mõnegi võidetud mängu võinuksime vabalt ka paari punktiga kaotada. Meil pole kohustuslikke võite, austame kõiki vastaseid. Eks stabiilsus ole meile aasta-aastalt probleemiks."

Käbini sõnul on koosseis praegu paigas kuid nii nagu Tallinna linn ei saa kunagi valmis, pole välistatud tulevikus mõne täienduse hankimine. Tema sõnul on lätlastele-leedulastele atraktiivseks väljundiks Balti liiga, kus Pärnu on alustanud 1 võiduga 3 mängust (Jurmalaga 78:68).