Mart Seim sai tõstmise MMil 4. koha.Foto: TAIRO LUTTER
Õhtulehe sporditoimetus 17. november 2014 11:08
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame alanud nädalale otsa mõne ennustuse läbi. Meie 17. novembri valik:

LÄINUD NÄDALA PLUSS

Kui üliraskekaalu tõstja Mart Seim eelmisel aastal poetas, et tema eesmärk on Rio de Janeiro olümpiamängude (kuld)medal ja maailmarekord, siis leidus vähemalt terve Keila linna jagu näpuga näitajaid ning ilkujaid. Kuid pärast suure eesmärgi väljaütlemist on 24aastane sportlane teinud vägevaid tegusid: tänavu kevadel võitis ta EMil tõukamises pronksi ja nüüd tuli MMil kokkuvõttes neljandaks.

LÄINUD NÄDALA MIINUS

Eesti jalgpallikoondise piinlik 0:0 viik San Marinoga. Enam kui 10 aastat ainult kaotusi tunnistanud Euroopa kõige kehvema jalgpalliriigi seeria pidi mingil hetkel lõppema, aga see tõik ei lohuta, et narriks tehti Magnus Pehrssoni (pildil) juhendatav Eesti. Jalgpallikääbuste otsa komistamisest on paraku saanud Eesti jalgpallikoondise firmamärk.

ALANUD NÄDALA ENNUSTUS

40% on tõenäosus, et Eesti jalgpallikoondis alistab teisipäevases maavõistluses Jordaania. Eesti mängib teise koosseisuga, aga põhjamaised olud võiksid meile Jordaania ees kerge eelise anda. Aga kui isegi võidetakse, ei tohi unustada, et novembri tähtsaim matš (EM-valikmäng San Marinoga) läks aia taha.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

vkirss 17. november 2014 12:14
Suurepärane suursaavutus-M.Seim tõi oma suurepärase tõstetulemusega eestile rohkem au ja Suurepärane saavutus härra Seim,te tõite Eestile suuremat kuulsust,kui seda teised kokku on tänavu välja teeninud- saanud. Teolte aasta -mitte nädala pluss!!!!!!!
Olla maailma parimate-võimsaimate seas tõukamises kolmas ja kokkuvõttes neljas on saavutus,mis väärib sügavat austust ja lugupidamist.
Head, et Eestis pole tegelikku halkahaigust - jalkaviirust. 17. november 2014 11:42
Kui hakatakse meedias ja vaid meedias, seda mängu võrdlema tõsisemate spordialadega, siis püütakse kunstlikult näidata seda, et see maailmas populaarne "viirus" on ka meie rahvusel/rahvale kaotuste -viikide puhul ohuks ja miinuseks. Ei ole ju, meil on omad spordialad sügavate juurtega ja kastmist vajab ikka see puu või taim mis sageli ka õitseb. Eesti jalka on peaaegu sada aastat kidur olnud, sest "kliima" ei ole vastav - "hübriidkoondisega" seda seisu ei paranda.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS