Spordiblogi

Nädala pluss ja miinus | Mart Seimi 4. koht MMil ja vutikoondise piinlik viik (3)

Õhtulehe sporditoimetus, 17. november 2014 11:08
Mart Seim sai tõstmise MMil 4. koha.Foto: TAIRO LUTTER
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame alanud nädalale otsa mõne ennustuse läbi. Meie 17. novembri valik:

LÄINUD NÄDALA PLUSS

Samal teemal

Kui üliraskekaalu tõstja Mart Seim eelmisel aastal poetas, et tema eesmärk on Rio de Janeiro olümpiamängude (kuld)medal ja maailmarekord, siis leidus vähemalt terve Keila linna jagu näpuga näitajaid ning ilkujaid. Kuid pärast suure eesmärgi väljaütlemist on 24aastane sportlane teinud vägevaid tegusid: tänavu kevadel võitis ta EMil tõukamises pronksi ja nüüd tuli MMil kokkuvõttes neljandaks.

LÄINUD NÄDALA MIINUS

Eesti jalgpallikoondise piinlik 0:0 viik San Marinoga. Enam kui 10 aastat ainult kaotusi tunnistanud Euroopa kõige kehvema jalgpalliriigi seeria pidi mingil hetkel lõppema, aga see tõik ei lohuta, et narriks tehti Magnus Pehrssoni (pildil) juhendatav Eesti. Jalgpallikääbuste otsa komistamisest on paraku saanud Eesti jalgpallikoondise firmamärk.

ALANUD NÄDALA ENNUSTUS

40% on tõenäosus, et Eesti jalgpallikoondis alistab teisipäevases maavõistluses Jordaania. Eesti mängib teise koosseisuga, aga põhjamaised olud võiksid meile Jordaania ees kerge eelise anda. Aga kui isegi võidetakse, ei tohi unustada, et novembri tähtsaim matš (EM-valikmäng San Marinoga) läks aia taha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee