Korvpall

Tartu Ülikool/Rock jättis Augustas Peciukeviciuse homseks euromänguks koju 

Ats Kuldkepp, 17. november 2014 14:14
Augustas Peciukevicius.Foto: MARI LUUD
Tartu Ülikool/Rock peab homme korvpalli Eurochallenge'i sarjas B-grupi kolmanda kohtumise, kui Ungaris mängitakse sealse liiga lõppu kuuluva Körmendi vastu. Eurochallenge'is on ungarlased kogunud aga grupi parimana kaks võitu, Rockil on koos võit ja kaotus.

Rocki poolelt jääb kohtumisest eemale mängujuht Augustas Peciukevicius, keda Ungarisse kaasa ei võetudki. "Ta venitas eelmises eurosarjamängus Sofiaga sama reie lähendajalihast, mis talle juba ennem häda tegi. Lihases tekkis ülepinge ja otsustasime ta koju jätta. Nüüdseks on tal juba muidugi oluliselt parem kui pärast mängu ja usume, et järgmisel nädalal saab ta meid juba aidata," selgitas Rocki füsioterapeut Martin Vahimets Peciukeviciuse olukorda.

Leedulase ametivenna Tanel Sokuga on aga kõik korras ja ta saab homses matšis kaasa lüüa. Samas kohtumises Sofia Lukoil Academicu vastu sai ta löögi roietesse, ent tegi kaasa juba reedel Eesti meistriliigas Audentese vastu. Koos Peciukeviciusega harjutab Tartus eriprogrammi alusel keskmängija Joosep Toome, kes ravib põlve.

Teised mängijad on Vahimetsa sõnul praeguse seisuga homseks heitluseks valmis.

Samal teemal

19.11.2014
Tartu Rock leidis kindluse ja on mülkast välja tulnud
18.11.2014
VÄGEV! Võimsa teise poolaja teinud Tartu Ülikool/Rock sai eurosarjas teise võidu!
17.11.2014
Gert Kullamäe homsest euromängust: kui tegutseme sama hästi kui Lukoili vastu, on meil suur võimalus võita
14.11.2014
TÜ/Rock peatreeneri poja tiimi vastu halastust üles ei näidanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee