Eesti-JordaaniaFoto: Mati Hiis
18. november 2014, 22:00

Eesti meeste jalgpallikoondis teenis ajaloo 100. võidu, kui alistas aasta viimases kodumängus 1:0 Jordaania. Värava lõi 16. minutil Henri Anier, seejuures andis talle suurepärase söödu 18aastane Frank Liivak.
23:17

Estonia 1-0 Jordan #1assist #noemotions #vamos good job guys ❤️❤️

A photo posted by Frank Liivak (@liivakf) on

22:01

See on võit! Eesti meeste jalgpallikoondis on teeninud oma 100. võidu, alistades kodumängus Jordaania 1:0!
Kuigi kohtumise lisaminutitel tehti palju mõttetut praaki, suudeti kargel Lilleküla staadionil väravat kaitsta.

22:01
ottjarvela

See on võit!

21:55

Wilkins ärgitab hoolealuseid liigutama ning jordaanlased üritavad pressida, kuid eestlased ei lase raskelt tehtud tööd niimoodi nurjata.

21:50

Lilleküla staadionil leidub ka Jordaania poolehoidjaid.

21:49

"Pass the ball!" ehk sööda palli kõlavad Wilkinsi selged juhised hoolealustele. Pehrsson on tasa.

21:43

Igor Subbotinil oli ideaalne võimalus Eesti eduseisu suurendada, kuid jääb palli allavõtmisega liialt jokutama ning lööb, küll Jordaania kaitsjat puudutades, mööda.

21:39

Väike vahepala: Eesti jalgpallikoondise eest on platsil kaks meest, Rauno Alliku ja Markus Jürgenson, mõlemad FC Flora mehed, kes viimati esindasid kodumaad 2010. aastal.

21:35
ottjarvela

Liivak ja Hunt välja, Teever ja Alliku sisse. @LiivakF näitas, et väärib põüsivat kohta A-koondises. Mitte tingimata alg11-s, aga 23 seas.

21:34
21:32

Eesti koondis teeb järjekordsed vahetused. Täna oma teise koondisemängu teinud ning superesituse pakkunud, sealhulgas väravale eeltöö teinud 18aastase Frank Liivaku vahetab välja Ingemar Teever.
Rimo Hunt saadab teele Rauno Alliku.

21:29

Rahman paneb teele pommi, mis lendab taevasse. Kuigi ironiseeriti, et Jordaania poisid jäävad külma kartma, on nad siiski aktiivselt liigutajad.

21:22
eestijalgpall

Tänasele kohtumisele elab A. Le Coq Arenal kaasa 1360 pealtvaatajat.

21:20
viljarvoog

Müts maha Dima Kruglovi ees, kes on ainus lühikeste käistega mees platsil #KülmKrt #TeleriEesOleksSoojem

21:19

Hannes tahab Anieride perekonnanime veelgi täna ausse tõsta, kuid jääb üks-üks olukorras Sattari vastu kaotajaks, kui väravavaht tema löögi tõrjub. Anierile on see täna kolmas koondisemäng, platsile sai ta ka Tadžikistani ning Islandi vastu.

21:18

Kuigi Eesti koondis on teeninud arvukaid nurgalööke ning juhib, on ka Jordaanial vahel võimalusi. Ühe ohtliku karistuslöögi suutis müür tõrjuda.

21:15

Karol Mets on jõudnud platsil viibida vähem kui minuti, kui juba vibutab Jonathan Lardot tema suunas kollast kaarti.

21:14
Berthold

Liivak, Anier, Jürgenson - parimad mehed platsil!!!

21:13
Henri

Suurim üllataja minu jaoks on Jürgenson, mängib, nagu oleks koguaeg koondises olnud.#eestiliigataseonikkagipärisnormaalne

21:13

Poolajal on Eesti teinud kaks vahetust: Hannes Anier vahetab välja oma vanema venna ning värava autori, Henri. Karol Mets jookseb platsile Ilja Antonovi asemel.