Spordivaria

Kavandatav olümpiareform: uued spordialad ja naised meestega võrdseks! (8)

LISA KOMMENTAAR

? 20. november 2014 21:40
Meeste ja naiste limiidid? Aga vahest peaks võrdõiguslikkuse huvides sisse kirjutama ka tranvestiitide, geide, lesbide nng teiste selliste vähemuste limiidid ning protsendid?
Tõmbame kokku jah, odavam ja põnevam. 20. november 2014 18:13
Näiteks: Kerejõustikus, ujumises ja see maadlus veel (seal vist juba midagi tehti, no eitea?). Kõrgushüppes hüppavad võistlejad nii kõrgele kui suudavad ja siis jätkavad valitud kõrgusel juba teibaga; Kolmikut põrutavad oma kolm sammukest ära ja siis kohe lisasamm kauguse peale juurde;Heite-tõukealadega oleks samuti põnevam - oda ja ketas kokku, kuul ja vasar samuti kokku. Variante jagub ka jooksualadega: 100 m. ja 1500 m. järjest joostuna kokku jne. Fanaasialendu inimestel jaguks. Maadlemine jaapanlaste riietuses või trikoodega ja kolakaandmine peaks kokku liitma; Ujumine ja vettehüpped kokkuliidetuna vastupidises järjekorras; Veepall ja käsipall samuti kokku; Triatlonile eelneks aerutamine ja sõudmine ujumise asemel; Mimed alad saaksid küll OMlt kinga - kurb muidugi, aga evolutsioon. Muide, kui Thomas Bach ROKi juhtkonna seisukohad avalikustas, oli ta täiesti kaine. Mitte nii: "Eile sai pisut võetud".
ja 19. november 2014 23:19
kaugushüpe koos.Praegu mees hüppab 8.50 ja tuleb olümpiavõitjaks,naine hüppab 6.90 ja on ka olümpiavõitja.6.90-ga ei saa eesti meistrivõistlustel meeste hulgas medalitki.Naiste tennise esinumber on meeste hulgas umbes 500-ndal kohal,aga turniiride auhinnarahasid tahavad naised meestega võrdselt,mängigu vähemalt OM-il üksikmängu koos meestega.
ips 19. november 2014 19:23
just,võrdseks,korvapplis 6 mängijat,3 naist,3 meest võistkonnas,jalgpall võrdseks,võistkonnas 5 naismängijat ja 5 meesmängijat,värvavas nii mees kui naine,vot nii.
teada vark 19. november 2014 14:00
Jalgpalli leht ehk Õhtuleht paneb pidevalt uudistele omaloomingut juurde, peaasi et jalgpall ikka laes oleks. Kuigi on kõige kehvema tasemega pallimäng Eestis. Ujutatakse muu maailma infoga lihtsalt kõige loetavamaks spordialaks. Vanad spordimehed ju lausa irvitavad selle üle.
Nalja-ajakirjanikud taas kiibitsemas. 19. november 2014 12:37
Millised on vähempopulaarsed olümpiaalad? Kuidas need alad olümpiale said, kas nende alada nn. rahvuslikud taustajõud (rahvusmaadlused, jõumeeste, kulturistide jne. kõikvõimalikud konkursid) on ebapopulaarsed ja ei väärigi esindatust OMil. Kas tahate paaniliselt taas oma "taset" näidata - tehke seda, ehk õnnestub isegi olümpiapresidendi mõtteid lugeda.
Teile ei jõdnud sellest eelmisest, ülemaailmsest, reaktsioonist küll midagi kohale!? Palun veelkord: raskesport.ee - William Baldwin - "Mõtteid Buenos Airesest".
mis teete ?! 19. november 2014 10:44
Ohtuleht mis teete ? Mitte üheski artiklis, mis välismeedias avaldatud, pole tõstmise ja maadlus kohta sõnakestki!
ei 19. november 2014 10:05
vaata enam uldse suusatamist,sest see on jooksu sprint suuskadel.Suusataja voistleja ei saa ju suusatadagi ,,,koik lastakse korraga,otsi siis kohta kuhu vahele pressida.Maletan Calgari mane,kui sai oosel Levandi pronksi vaadatud,oodatud ja kaasa elatud.oli ikka ponev.Mis on ponevat seal karjas jooksmises.Samuti meeldis Veerpalu ja Mae medalid.Gunde Swan jnenuud jatab suusavoistlus mu taiesti kulmaks,jooksku voi hupaku suuskadel