Jalgpall

Aasta parima jalgpalluri valmisel jäid sõelale Klavan, Vassiljev ja... Karol Mets! (4)

Toimetas Kaspar Koort, 21. november 2014 16:50
Hooga koondisesse murdnud Karol Mets kandideerib koos Ragnar Klavani ja Konstantin Vassiljeviga aasta parima mängija auhinnaleFoto: JONATHAN NACKSTRAND
Eesti aasta parima meesjalgpalluri valimisel jõudsid kolme parema hulka Karol Mets, Konstantin Vassiljev ja Ragnar Klavan. Kes neist pärjatakse auväärse tiitliga, selgub pühapäeval Estonia kontserdisaalis toimuval Jalgpalligalal.

Traditsiooniliselt selgub aasta parim meesjalgpallur Eesti Jalgpalliajakirjanike Klubi (EJAK) ja Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ühisel ringküsitlusel, kus sel korral tegi kaasa 40 inimest, kes kõik esitasid oma esikolmiku. Et tänavu ei kujunenud välja kindlat esikolmikut, näitab tõsiasi, et hääli sai 16 erinevat jalgpallurit.

Kui kolme parema sekka pääsesid Karol Mets, Konstantin Vassiljev ja Ragnar Klavan, siis 4. koha saavutas 10 punkti kogunud Henrik Ojamaa, kes edestas ühe punktiga Taijo Tenistet ning kolme punktiga Henri Anieri ja Joel Lindperet. 8. koha teenis 6 punktiga Dmitri Kruglov, kellele järgnesid Ats Purje 4 ning Sergei Pareiko, Igor Subbotin, Ilja Antonov ja Ken Kallaste 2 punktiga. Kohti 14.–16. jäid jagama 1 punkti teeninud Sergei Zenjov, Mihkel Aksalu ja Igor Morozov.

2014. aasta parimad jalgpallurid selguvad 23. novembril kell 15 Estonia kontserdisaalis algaval Jalgpalligalal.

Samal teemal

04.02.2015
EESTI VUTIMEESTE TALVINE TÖÖBÜROO: 12 klubivahetust kirjas, 11 meest ikka ootelehel
03.02.2015
Ats Purje ei jätka Kuopio Palloseuras, sest klubi ei pidanud lubadustest kinni
29.12.2014
Pehrsson unistab endiselt EM-kohast
23.11.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Aasta meesjuunior Karol Mets: Polnud maailma parim hooaeg!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee