Chelsea võitis West Bromwich Albioni, Manchester City oli üle Swanseast.Foto: SUZANNE PLUNKETT
22. november 2014, 21:06

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkab võitmatuna Londoni Chelsea, kes alistas kodus 2:0 West Bromwich Albioni. Seejuures on Chelsea püsinud löömatuna 12 kohtumist, mida kunagi varem pole hooaja alguses suudetud.

Järjekordse värava sai Chelsea eest kirja Diego Costa, kes avas 11. minutil mänguskoori. Teise värava lõi Eden Hazard avapoolaja keskel. Alates 28. minutist mängisid külalised Claudio Yacobi eemaldamise tõttu vähemuses.

Chelsea lähim ohustaja Manchester City jäi küll koduväljakul Swansea vastu juba 9. minutil Wilfried Bony tabamuse tõttu kaotusseisu, kuid kümme minutit hiljem Stevan Jovetic viigistas ja 62. minutil lõi Yaya Toure võiduvärava.

Newcastle United võitis juba viienda mängu järjest, kui kodus alistati tänu Moussa Sissoko väravale 1:0 Queens Park Rangers.  Leicester ja Sunderland tegid 0:0 viigi, Burnley oli tänu Danny Ingsi kahele väravale 2:1 parem Stoke Cityst ja Everton alistas 2:1 West Ham Unitedi.