Milano derbimängus löödi vaid kaks väravatFoto: Antonio Calanni
23. november 2014, 23:52

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 12. vooru keskses kohtumises läksid vastamisi AC Milan ja Milano Inter. Linnarivaalide vastasseis lõppes 1:1 viigiga.

Kodumeeskonna staatuses olnud AC Milan läks mängu Jeremy Meneze 23. minuti tabamusest juhtima, kuid 61. minutil Interi nigeerlasest poolkaitsja Joel Obi viigistas.

Suhteliselt võimalustevaeses kohtumises - Milan sooritas mängu lõpuks vaid 2 ja Inter 3 postide vahele läinud pealelööki - jäi ära ka derbimängule omane kaardisadu: kohtunik piirdus vaid nelja kollase hoiatuskaardiga ning ka selles arvestues jäi seis viiki kaks-kaks.

18 punkti kogunud AC Milan tõusis tänase viigi järel 7. kohale, Interil on tabelis punkt vähem ja nemad on üheksandad. Liidermeeskond Torino Juventus jääb aga juba kaugele-kaugele, Vanal Daamil on tosina vooruga kirjas 31 punkti.