Cincinnati Bengals alistas võõrsil 22:13 Houston Texansi.Foto: Matthew Emmons
NFL ameerika jalgpalli liiga
24. november 2014, 10:23

Ameerika jalgpalli profiliigas NFL alistas Eesti vägimehe Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals võõrsil 22:13 Houston Texansi ja säilitas AFC konverentsi põhjadivisjonis liidrikoha.

Bengals ei olnud kohtumise jooksul kordagi kaotusseisus – mängujuht Andy Daltoni sööt ja püüdja Mohamed Sanu touchdown viisid külalised 7:0 juhtima, poolaeg võideti 9:3 ning mäng 22:13 tänu Mike Nugenti kahele täpsele löögiväravale viimasel veerandajal.

Bengalsil on kirjas 7 võitu, 3 kaotust ja 1 viik, mis annab neile AFC konverentsi põhjadivisjoni liidrikoha. Divisjoni tabel on aga väga tihe: Cleveland Brownsi ja Pittsburgh Steelersi saldo on 7 võitu ja 4 kaotust, täna õhtul mängiva Baltimore Ravensi oma hetkel 6 võitu ja 4 kaotust.