Rauno NurgerFoto: Mati Hiis
24. november 2014, 15:20

Rauno Nurger tegi NCAA-s hooaja parima mängu

Rauno Nurgeri koduülikool Kansase Wichita jätkab NCAA-s võitmatuna, kui koduplatsil alistati võimsa esitusega Newmani ülikooli 105:57 (67:33). Nurger teenis mänguaega 18 minutit ning tõi seitse punkti, võttis neli lauapalli ja blokeeris kaks vastaste viset. Ühtlasi on see tema tänavune parim saak.

Tõsi, ka kohtumine oli senistest ühepoolseim. Mõlemad senises kohtumises oli WSU visanud 71 punkti, sedakorda kodus aga vaat' et 40 % rohkem. Meeskonna edkaim oli taas Ron Baker 18 silmaga, Darius Carter tõi lisaks 15. Nurgeri seitse punkti koosnes kahest tabavast kahepunktiviskest (2/2) ja ühest kolmesest (3/1).

Nurgeri kolme mängu näitajad on seega: 15 minutit, 3,7 p+2,3lp,kahesed 8/5, kolmesed 3/1, vabavisked 2/0. Kolme blokiga on Keilast sirgunud noormees seni meeskonnas edukaim.

Piletiga publikut oli Wichita Charles Koch Arenal 10 506. Järgmise mängu peab WSU samuti kodus, seda 29. novembril Tulsa vastu.