Kristo Saage viskas Valga kasuks 14 punktiFoto: ALDO LUUD
26. november 2014, 20:44

Valga sai viimaks TTÜ-st jagu

Valga Maks&Moorits teenis Balti liigas hooaja kolmanda võidu, kui kodusaalis alistati TTÜ KK nelja punktiga 73:69. Võit on Valgale seda magusam, et tänavuse hooaja senised kolm kohtumist (Balti liigas ja koduses meistriliigas) oli võitnud TTÜ, viimati seejuures kahe punktiga.

Viimasele veerandile mindi viigiseisul 51:51. Kuigi Valgal õnnestus veerandi keskpaigaks teha sisse kümnepunktine vahe, ei jätnud TTÜ jonni ning võitles end 8:0 vahespurdiga mängu tagasi. Viimaste minutite närvidemängus suutis Valga siiski oma napi paremuse maksma panna ja 73:69 võidu tabelisse kirjutada. Võitjate poolel hiilgas Reinis Strupovics 27 punktiga, TTÜ-le tõi Toomas Raadik 23 punkti, Jaan Puidet lisas 17 punkti ja 15 lauapalli.

3 võitu ja 4 kaotust kogunud Valga on B-grupis neljandal kohal, TTÜ (2/4) on kuues.