Spordivaria

Simple Session hülgab 10 aastat koduks olnud Saku Suurhalli 

Õhtuleht.ee, 28. november 2014 13:20
Simple Session toimub uuel aastal uues kohas. Foto: ANDRES HAABU
Järgmisel aastal 15. sünnipäeva tähistav rahvusvaheline rula ja BMX võistlus Simple Session toimub 18.-19. aprillil Saku suurhalli asemel Tondiraba jäähallis. 

Viimased kümme aastat on Simple Sessioni massiivset võistlusparki, võistlejaid ning publikut majutanud Saku Suurhall. Saabuv 15. Simple Session aga hullutab publikut uues Tondiraba jäähallis.

"15. sünnipäev on meie jaoks märgilise tähendusega ning nagu tänavasportlased otsivad oma linnas uusi kohti, mida proovida, on meie jaoks uus toimumiskoht põnevaks väljakutseks, mida avastada," sõnas Simple Sessioni peakorraldaja Mario Kalmre.

Ta lisas, et kuigi toimumiskoht on uus ning sünnipäevaaasta toob mitmeid huvitavaid uuendusi ja üllatusi, siis kindlasti on oodata Simple Sessionit oma vanas heas võimsuses.

Võistlusele on taas oodata 180 tipp-võistlejat üle maailma ning oma võimaluse saavad ka parimad Põhja- ning Baltimaade sõitjad.

Samal teemal

Esimene Simple Session toimus 2001. aastal Tartus ning on sellest ajast kasvanud üheks maailma ekstreemspordikalendri oodatuimaks ja kajastatuimaks võistluseks.

Võistlus toob kokku oma ala tipptegijad ja tõusvad talendid igast ilma otsast ning annab kohalikele rulatajatele ja BMX ratturitele võimaluse võistelda maailma parimatega. Simple Sessionit peetakse üheks kõige rahvusvahelisemaks ekstreemspordisündmuseks maailmas - igal aastal osaleb võistlejaid umbes 30st riigist.

Veebiülekanne võistlusest on ületanud juba miljoni vaataja piiri ning võistlust on lisaks kümnetele ajakirjadele ja veebiportaalidele kajastanud telekanalid Extreme Sports Channel, Eurosport2, ESPN, Fuel TV, Fox Sports ja MTV. 

Samal teemal

19.04.2015
TÄNA: Simple Sessioni finaalides osaleb ka üks eestlane
17.04.2015
VIDEO: vaata, kuidas kerkis Tondiraba halli Simple Sessioni äge võistluspark
14.03.2015
VIDEO | Kae, milline näeb välja tänavune Simple Sessioni park!