Kaido Saks (vasakul) Bakken Bearsi särgis.Foto: Erakogu
28. november 2014, 16:02

Kaido Saks ja Bakken Bears said Taani liigas alles esimese kaotuse

Endise Eesti korvpallikoondislase Kaido Saksa koduklubi Aarhusi Bakken Bears sai eile Taani liigas alles esimese kaotuse, kui koduväljakul jäädi 85:89 alla Randersi Cimbriale. Poolajaks oldi kaotusseisus juba 11 punktiga 36:47.

Muidu 20 minuti ringis mänguaega saav 207 cm pikkune Saks pääses eile väljakule vaid 7 minutiks, mille jooksul viskas kaks punkti, võttis ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja sooritas kolm isiklikku viga. Kahest kahepunktiviskest tabas ta ühe, ainus kaugvise sihtmärki ei leidnud.

Bakken Bearsi resultatiivseimad olid 16 punktiga Nicolai Iversen ja Jonas Zohore Bergstedt. Randersile tõi Charles Burgess 22 punkti.

Bakken Bearsil on nüüd liigatabelis 9 võitu ja 1 kaotus, Randersil on kolmandana koos 7 võitu ja 3 kaotust.