Korvpall

Brandis Raley-Ross jahib Alexela Meistriliiga parima skoorija tiitlit. Kes teda võivad üldse ohustada? (5)

LISA KOMMENTAAR

To nnn 30. november 2014 19:30
Sügisel ei tahtnud keegi Rossi või tahtis pigi liig palju pappi.....Jah mängib hästi küll aga mis sest kasu on kui lõpuks ikka kaotatakse .
Tamm 30. november 2014 11:02
Korvpall on jah meeskonnamäng. Ütles ju Russak ka mängu ajal ,et parem oleks kui 3-4 meest 10 punni paneks kui 1 mees soolot teeb. Tulemus oligi käes meeskond kaotas ju. 7mehega Rocki ei võida eriti sellise kiire mängutempoga. Inimene õpib kogu elu.sh .ka Sõber ,kui õpib....
nnn 29. november 2014 20:13
ma kardan, et kahjuks ross ei saa 400 täis, sest ta ostetakse meilt lihtsalt üle, aga mis teha ,selline see korvpallimaailm juba on. Paremad mängijad peavadki tugevamates ja rahakamates klubides mängima.
........................................................................... 29. november 2014 19:21
Ma ei tea mis Rossil plaanis on,aga Tarvas kaotas tänu sellele Rossile.Jookseb ja pillub,tahab tõesti siin Eestimaal midagi näidata. Sõber-pane eesti pingipoisid ometi platsile mängima.Nii mõnigi pingipoiss on väga hea,aga lasete sellel Rossil isiklikult mängida,sest tal vise läks.Aga meeskonna mäng ei sujunud. Meeskonna mäng on puudulik.Mis siis teed kui ühel päeval seda Rossi pole.Kas ainult siis paned pingipoisid platsile.Korvpall on meeskonna mäng.Kindlasti oled sellele Rossile kindlustanud väga hea sissetuleku rahaliselt,sest toetajad maksavad selle kinni.
Vallo 29. november 2014 18:26
Eilne mäng näitas selgelt,et Ross võib ka 100 punkti visata aga MEESKOND KAOTAS !!! See pole meeskonnamäng kui 1 mees mürab palliga. Natukenegi anna söötu ja on tulemus parem samuti treener anna no rokem pingipoistele aega . Mis kasu sellest on kui 4 veerandil kõik põhimehed 5 veaga väljas? Ostke treener Rakvere !