Käsipall

Viljandi käsipallurid lülitasid karikakaitsja Kehra konkurentsist! 

Toimetas Kaspar Koort, 1. detsember 2014 21:13
HC Kehra suruti põrandaleFoto: ARNO SAAR
Eesti käsipallikarikavõistlustel jõudis viimase meeskonnana finaalturniirile Viljandi HC, kes sai veerandfinaalis kahe mängu kokkuvõttes 54:49 jagu mullusest parimast HC Kehra/Horizon Pulp&Paperist.

Viljandis peetud korduskohtumises olid võõrustajad paremad tulemusega 26:21 (13:10). Võitjate resultatiivseimad olid Karl Roosna ja Kristo Järve 6 ning Ott Varik ja Robert Lõpp 5 väravaga. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Jevgeni Buinenko 6, Dmitro Jankovski 5 ja Marko Slastinovski 4 tabamusega.

Samal teemal

"Võit tuli hea puurivahi töö ja kaitse pealt, lasime ju Kehral visata vaid 21 väravat. Vaheajaks saime kätte kolmeväravalise edu, kuid teise poolaja alguses sulas see tänu meie kaheminutilistele karistustele minimaalseks," rääkis pärast kohtumist Viljandi peatreener Marko Koks.

"Siis läksime eeskätt tugeva kaitse ning emotsiooni pealt taas viie tabamusega ette ja hoidsime vahet lõpuni. Karikakaitsjast saime nüüd jagu, kuid poolfinaalis ootab meid ees Serviti. Tuleb tunnistada, et loosiõnne meil taaskord polnud,“ lisas Koks.

Kehra/Horizon Pulp&Paperi juhendaja Jüri Lepp nentis, et hätta jäädi ennekõike endise kehralase Kristo Järve ohjamisega: "Me ei saanud Järvega hakkama. Tal oli oma vana kodulinna eest mängides suur tahtmine ennast näidata ning ta tegutseski hästi kaitses ja rünnakul. Kui hakkasime teda personaalselt võtma, siis korraks saime mängu tasakaalu, ent peagi kerkisid viljandlastel esile ka teised mehed."

"Meil endal praegu napib ründejõudu. Kasutasime Buinenkot joonel, kuid ime, et ta üldse kaasa lõi. Ta pole jalavigastuse tõttu kaks nädalat trenni teinud, aga sitke Ukraina sõjamehena on ta igal mängul rivis.“

Käsipalli karikavõistluste finaalturniir toimub 20.-21. detsembrini Viljandis. Poolfinaalides on 20. detsembril vastamisi Põlva Serviti – Viljandi (kell 15.45) ja HC Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla SK (kell 17.45).

Samal teemal

22.12.2014
Viljandi murdis Kehra ja Põlva kuueaastase seeria
20.12.2014
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII: Viljandi šokeeris karika poolfinaalis Servitit. Peatreener Koks: minu jaoks see pole üllatus
19.11.2014
HC Kehra sai koduliigas üllatuskaotuse