TTÜ peatreener Heino Lill.Foto: LAURA OKS
4. detsember 2014, 22:43

TTÜ tegi Leedu turneel piinliku saavutuse

TTÜ KK sai täna Balti liigas Prienai meeskonna käest 68:113 kaotuse. See oli TTÜ-le Balti liigas kuuendaks kaotuseks kahe võidu kõrvale. Sealjuures jäädi eile Panevežyse Lietkabelisele alla 62 punktiga ehk 54:116. Turnee saldoks jäid seega hämmastavad -107 punkti!

Esimene veerandaeg möödus tasavägiselt, kuigi veidi aktiivsemaks oli Leedu klubi, olles võitnud esimese veerandi 20:18. Teisel veerandajal sai kodumeeskond aga oma hoo sisse ja viimane kord, kui meeskonnad olid võrdse skooriga, tablool oli seis 22:22. Seejärel haaras Prienai juhtohjad kindlalt enda valdusesse, olles poolaja vile kõlades ees 51:38.

Ka pärast riietusruumist tagasi tulemist ei saanud Eesti mängumehed kuidagi oma mängumootorit tööle. Leedukad seevastu leidsid endas veel hoogu, et vahet jätkuvalt suurendada. Tänu heale kokkumängule ja suurele võitlusele valitses Prienai meeskond teist poolaega juba täielikult, võttes kindla 113:68 võidu.

Prienai poolt tegi eduka mängu Domantas Seskus 21 punkti ja 6 lauapalliga. Vidmantas Sragauskis lisas 18 ning Domynka Milka 17 punkti. TTÜ-l resultatiivsemad olid Kristjan Makke ja Joonas Jarvelainen 15 punktiga, Siim Raudla ja Mooses Kaja lisasid vastavalt 12 ja 10 silma.