Audentese peatreener Indrek Visnapuu.Foto: LAURA OKS
5. detsember 2014, 20:38

Audentese korvpallipoistel esimesed silmad peas!

Korvpalli meistriliiga uustulnuk Audentes/noortekoondis sai esimese võidu, alistades võõral väljakul TLÜ/Kalevi 91:83.

Audentes oli viimast korda kaotusseisus teisel veerandajal 28:32. Siis visati 9 punkti järjest, teisel poolajal pääseti mitmel korral rohkem kui 10 silmaga ette ning väikese närvikõdi abil hoiti edu ikkagi lõpuni. Et Audentese mänge arvestatakse topelt, on neil tabelis hoobilt kirjas 2 võitu.

Võitjaile tõi kõik neli kaugviset tabanud Siim-Markus Post 23 ja Ivo-Van Tamm 14, kaotajaile Reimo Tamm 23 punkti.

Rakvere Tarvas alistas Rapla Tyco tänu viimase kolme minutiga tehtud võimsale lõpuspurdile 73:65. Rapla oli veel ees 60:59, kuid siis tabas esmalt kolmese Sten-Timmu Sokk ning seejärel tegi kaaslaste heade söötude järel kolm korvi järjest Mario Paiste.

Tarva paremad: Brandis Raley-Ross 18, Sokk 17, David Haughton 16, Paiste 14; Rapla: Rait-Riivo Laane 19, Janar Soo 16.

Valga Maks ja Moorits kaotas Tartu Ülikool/Rockile 72:89 (Aleksejevs 26 - Kriisa 23).

Tabel: Rock 13 võitu ja 5 kaotust, Kalev/Cramo 12-0, Tarvas 7-5, Pärnu 6-4, Rapla 6-6, TTÜ 5-9, TLÜ 3-10, Audentes 2-10, Valga 1-6.