Vehklemine

Doha GP-etapil pääses põhiturniirile neli Eesti naisvehklejat (1)

Otto Oliver Olgo, 6. detsember 2014, 17:56
Erika Kirpu pressikonverentsil.Foto: MATI HIIS
Naiste epee GP-etapil Dohas kvalifitseerusid 64 parema hulka Erika Kirpu, Irina Embrich, Julia Beljajeva ja Katrina Lehis. Kristina Kuusk ja Nelli Paju piirdusid kvalifikatsiooniturniiriga.

Kirpu ja Embrich tagasid pääsu põhiturniirile tänu kõrgele kohale maailma edetabelis. Eksmaailmameister Julia Beljajeva sai alagrupiturniiril 3 võitu ja 3 kaotust ja alistas otsustavas voorus sakslanna Anja Schuenke 15:8. Lehis teenis alagrupis 4 võitu ja 2 kaotust ning võitis seejärel rootslannat Kinka Barvestadi 15:9.

Samal teemal

Nii Kuusk kui ka Paju said mõlemad alagrupis 4 võitu ja 2 kaotust. Kuusk kaotas seejärel ülinapilt 14:15 itaallannale Federica Santandreale, Paju sama tulemusega Venetsueela vehklejale Dayana Martinezile. Kokkuvõttes sai Kuusk 68. ja Paju 72. koha 121 osaleja seas.

Homsel põhiturniiril kohtub Beljajeva Eesti aja järgi kell 08.00 rohelisel rajal rumeenlanna Ana Maria Branzaga, Kirpu kell 08.00 sinisel rajal itaallanna Federica Santandreaga, Lehis kell 08.50 rohelisel rajal venelanna Tatjana Logunovaga ja Embrich kell 09.40 rohelisel rajal šveitslanna Pauline Brunneriga. Matše saab näha ka striimide kaudu siit ja siit (sinine rada).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee