Korvpall

Gert Kullamäe: võit tuli tiimiduhhi pealt (3)

Toimetas Kaspar Koort, 9. detsember 2014 21:02
Gert KullamäeFoto: MARI LUUD
Tartu Ülikool/Rock kasutas ära võimaluse kindlustada voor enne alagrupiturniiri lõppu pääs EuroChallenge sarja teise ringi, kui võõrsil alistati Sofia Lukoil Academic 75:73. Seejuures olid tarlased veel kuus ja pool minutit enne kohtumise lõppu 11 punktiga taga.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul tõi võidu meeste võitlusvaim.

Samal teemal

"Võtsime täna kaitse poolelt mõningaid riske. Mõne asjaga lõikasime näppu, teine jälle toimis. Tähtis on see, et mehed võitlesid lõpuni ja kui olime jäänud 11 punktiga taha, siis hoidsid kõik kokku ja uskusid teineteisesse. Sellise tiimiduhhi pealt tuli võit ka," oli Kullamäe rahul.

"Eriti väärtuslikuks teeb võidu veel see, et bulgaarlastel oli selg vastu seina ja nad olid väga korralikult ette valmistunud. Et me suutsime selles olukorras napi võidu võtta, teeb eriti headmeelt,“ lisas Rocki peatreener.

EuroChallenge alagrupiturniiril on TÜ/Rockil kirjas nüüd neli võitu ja üks kaotus. Ees on veel ootamas kodukohtumine ungarlaste Körmendiga ning selles mängus on kaalul grupi esikoht. Pall pannakse mängu teisipäeval 16. detsembril kell 19.00.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee