Kaks väravat löönud Raheem Sterling osutus Bournemouthi jaoks liiga osavaks Foto: ANDREW WINNING
18. detsember 2014, 00:03

Väike lohutus ikka: Liverpool pääses liigakarikasarjas nelja parema hulka

Viimastel aegadel kiduras vormis olnud Liverpooli jalgpallimeeskond sai pisutki rõõmu tunda, kui liigakarikasarja veerandfinaalis alistati võõrsil Bournemouth ja pääseti nelja parema sekka.

Liverpool läks esiliiga liidermeeskonna vastu juhtima 20. minutil, kui täpne oli Raheem Sterling, seitse minutit hilem duubeldas 'Pooli eduseisu Lazar Markovic. Teise poolaja alguses lisas Sterling oma teise tabamuse ning sisuliselt oli mäng tehtud. 57. minutil oli küll võõrustajate poolel täpne Dan Gosling, kuid enamat ei suudetud ja nii Liverpoolile 3:1 võit.

Teises tänases veerandfinaalis nahutas Tottenham 4:0 Newcastle'it (18. Bentaleb, 46. Chadli, 65. Kane, 70. Soldado).

Eile kindlustasid koha nelja parema seas Londoni Chelsea ja tugevuselt kolmanda liiga meeskond Sheffield United.