TLÜ/Kalev sai Pärnus meistriliiga 13. kaotuseFoto: LAURA OKS
19. detsember 2014, 20:26

Kaheksa mehega Kalev KK Pärnule vastu ei saanud

Korvpalli Eesti meistriliigas toimus täna üks kohtumine, kui viimasel ajal suurepärast mänguvormi näitav KK Pärnu võõrustas TLÜ/Kalevit. Kodumeeskond oli ka täna tasemel ning võttis (koos Balti liiga mängudega) neljanda järjestikuse võidu.

Vaid kaheksa mehega suvepealinna sõitnud Kalev sai Pärnule niivõrd-kuivõrd vastu vaid esimesel veerandil, mis kaotati kuue punktiga 20:26, seejärel hakkasid võõrustajad selgemalt eest libisema ning kuigi viimasel veerandajal võeti asja juba pisut kergemalt, siis lõpuks Pärnule ikkagi kindel 84:70 võit.

Võitjate resultatiivsemad olid Renato Lindmets ja Janis Vahter 17 punktiga, Kalevile tõid Reimo Tamm 23 ja Robertas Grabauskas 22 silma. Statistika

Pärnu (8/5) hoiab liigatabelis kolmandat kohta, TLÜ/Kalev (3/13) on eelviimane ehk kaheksas.