Aston Villa - Manchester United 1:1Foto: ADRIAN DENNIS
20. detsember 2014, 21:43

FOTOD: Manchester United ei suutnud vähemusse jäänud Aston Villa vastu viigist enamat

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kuus viimast kohtumist võitnud Manchester United pidi täna leppima viigipunktiga.

United jäi Aston Villa vastu Christian Benteke 18. minuti tabamusest kaotusseisu, kuid tänu Radamel Falco 53. minuti peaväravale seati tabloole viiginumbrid. Tosinkond minutit hiljem jäi kodumeeskond ka platsile kümnekesi, kui punast kaarti nägi enda nina ees Gabriel Agbonlahor, kuid United ülekaalu kolmeks võidupunktiks realiseerida ei suutnud, pigem jõudsid tabamusele lähemale hoopis Aston Villa pallurid Ciaran Clark ja Leandro Bacuna.

See-eest jätkub teise Manchesteri suurklubi City hüva vorm, kui David Silva (kaks väravat) ja Yaya Toure teise poolaja tabamustest alistati 3:0 Crystal Palace ja teeniti nii kuues (aga koos Meistrite liigaga juba kaheksas) järjestikune võit. Sellega tõusti ka liidermeeskond Chelseaga võrdsetele punktidele, tõsi, Londoni klubil on üks kohtumine vähem peetud.