Barcelona tuuseldas CordobatFoto: ALBERT GEA
20. detsember 2014, 22:26

Hispaani jalgpallimeistrivõistlustel peetakse sel nädalavahetusel viimased mängud enne väikest jõulupuhkust. FC Barcelona lõpetas aasta 5:0 võiduga.

Barca ei andnud kodus Cordobale mingit võimalust, minnes juba 2. minutil Pedro väravast juhtima. Teisel poolajal kõmmutati neli kolli veel ja nii lõpuks Kataloonia hiiule 5:0 võit.

Barcelona kaks viimast väravat lõi klubi talisman Lionel Messi ning nii sai argentiinlane klubi eest kalendriaasta jooksul kirja täpselt 50 tabamust. Viimase viie aasta jooksul on ta vähemalt poolesaja väravani jõudnud neljal aastal.

Barcelona on 16 vooruga kogunud 38 punkti, millega paiknetakse mängu vähem pidanud Madridi Reali (39 punkti) järel teisel kohal. Cordoba (11) on eelviimane ehk 19.