BC Kalev/Cramo alistas pronksimängus TTÜFoto: LAURA OKS
21. detsember 2014, 19:03

Eesti korvpallikarikavõistlustel said pronksmedali kaela BC Kalev/Cramo pallurid, kes vaatamata poolaja 41:42 kaotusele alistasid TTÜ meeskonna 88:74.

Kalev/Cramo alustas vaatamata eilsele tihedale mängupäevale (Tallinnas võideti VTB Ühisliigas Riia VEFi 88:85, õhtul kaotati napilt karika poolfinaalis Rakvere Tarvale 73:74) kohtumist TTÜ vastu tarmukalt, minnes esimesel veerandil ette 22:17.

Mida kohtumine edasi, said TTÜ mehed viskemasina käima ning Joonas Järvelaineni ja Jaan Puideti visete toel läksid ülikoolipallurid vaheajale 42:41 eduseisus.

Kuigi BC Kalev/Cramo ameeriklased pakkusid Rakvere halli kogunenud publikule parajat viskeetendust (EJ Singler tabas suisa viis kaugviset, Frank Elegar tegi kolm pealtpanekut), suutsid TTÜ pallurid vahet väiksena hoida. Ometi väsis TTÜ neljandal veerandil niivõrd ära, et Kalevi põhimeeste poolt korraldatud 9:0 spurdile enam vastata ei suutnud.

BC Kalev/Cramo resultatiivseim oli EJ Singler 22 punkti ja 5 lauapalliga, 14 punkti lisas Gregor Arbet, Sten Olmre aga 12 punkti. TTÜ parim oli 20 punkti ja 6 lauapalliga Joonas Järvelainen, Andrew Arnold lisas 13 silma.