SEE OLI MÄNG! Vähemuses Liverpool viigistas Arsenali vastu seitsmendal lisaminutil (2)

LISA KOMMENTAAR

tt22. detsember 2014, 11:52
Tuleb ikka mainida et Liverpool oli ka selgelt parem pool. Arsenal tegi mõne vasturünnaku ja kobistas need 2 väravat ära. Juba pealelöögid (23-6) näitasid Liverpooli paremust. Viik oli minimaalne mida vääriti. Arsenali mehed peaks üldse õnnelikud olema et juba esimesel poolajal 10-kesi ei jäädud sest see Flamini oli ikka selgelt üle häälestunud. Teisel poolajal Giroud ei saanud isegi kollast kui Skrtelil nuppudega pea lõhki lõi. Ei olnud see nii kogemata midagi kui kordust vaadata.
am22. detsember 2014, 09:41
Jah,eila oli üldse huvitav päev.Mitmed mängud lõppesid selliselt,et esimese värava löönud meeskond kas kaotas või lõppes mäng viigiliselt.Aga Liverpoolilt oodata meistriks saamist ei ole vist mõtet.