Kaspars Cipruss.Foto: Mati Hiis
Ats Kuldkepp, Merili Luuk 22. detsember 2014 07:00
Pärast aastavahetust tõotab Rakvere Tarva koosseis olla korvpalli karikavõistlustel nähtust märksa erinev. Mängujuht Sten-Timmu Sokk ootab Moskva Dünamosse siirdumiseks tööluba ja viisat ("Võib-olla näete mind ka 3. jaanuaril Kalev/Cramo vastu, mingeid lepinguid ma sõlminud pole."), jalavigastusega hädas olnud tsenter Kaspars Cipruss pakkis kohvrid juba enne karikavõistlusi ja sõitis koju Lätti.

Uuteks pikkadeks võivad osutuda 215 cm pikkune leedulane Tomas Urbonas (22) ja temast seitse sentimeetrit lühem ameeriklane Louis Craft (24). Esimene mängis viimati Leedu esiliigas Zanavykase Sakiais, teine Slovakkias Banska Bystricas.

Tarva peatreeneri Andres Sõbra sõnul ootab ta mõlemaid Rakverre 27. detsembriks, mille järel algavas treeninglaagris otsustatakse nende meeskonda jäämine. Soku võimaliku asendajaga on seisud segasemad. Sõber on rääkinud eelmiselgi hooajal Tarvas mänginud Giedrius Gustasega, aga midagi kindlat esialgu pole.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

täitsa haige 22. detsember 2014 11:04
Ja millised need omad poisid on seal pingil, kes korvialust peaks lappima? Mitut tsentrit sa näed seal?
... 22. detsember 2014 17:24
Viktorini küsimuse peaks esitama ja keegi ei suudaks vastata mitu igasugust korvpallurit on Tarvast läbi käinud.Vaata ise kes seal istuvad.Toome,toome,toome aina uusi ja jäämegi tooma.
........................................................................... 22. detsember 2014 09:36
Toogu aga uusi ja omad poisid jäävad pingile istuma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS