Tomas Rosicky Foto: Tim Ireland
26. detsember 2014, 21:34

INGLISE KÕRGLIIGA: Chelsea ja Man United panid kotti järjekordsed võidupunktid

Kui mujal Euroopa jalgpalliliigades pühitsetakse hetkel jõule ning peetakse väikest puhkust, siis Briti saartel on teine jõulupüha traditsiooniliselt lisaks kinkide lahti pakkimisele ka jalgpalli mängimise päev. Nii mõistagi ka täna, kui Premier League'i 18. mänguvoorus tulid väljakule kõik 20 meeskonda. Mängupäev kujunes edukaks kõigile nn suurtele: võidupunktid kirjutasid tabelisse nii Chelsea, Arsenal, Liverpoolkui ka mõlemad Manchesteri klubid.
21:38

Liigatabel pärast tänaseid mänge:

21:30

Arsenal peab siiski vastu ning kirjutab tabelisse 2:1 võidu.

21:08

Ning endine müüriladuja Charlie Austin ei eksi! Külalistel kümmekond minutit aega, et vähemalt viigipunkti ikkagi ära võtta.

21:06

Penalti QPR-ile!

20:54

Vähemuses Arsenal lööb oma teise värava, kui Alexis Sancheze hiilgava eeltöö vormistab vanameister Tomas Rosicky.

20:54

20:41

Arsenal jääb 53. minutil vähemusse, kui punase kaardi saab vastast pealöögiga kostitanud Olivier Giroud!

20:41

20:34

Teine poolaeg vihmases Londonis on alanud.

20:19

Esimene poolaeg on lõppenud, Arsenal juhib Alexis Sancheze 37. minuti väravast 1:0. Lisaks jättis sama mees 9. minutil realiseerimata 11-meetri karistuslöögi.

20:09

1:0 Arsenalile! Tuleb see, mis tulema pidi, kui täiesti vabaks unustatud Sanchez koksab palli peaga puuri ning heastab sellega oma penaltieksimuse.

20:09

20:09
OptaJoe

15 - Alexis Sanchez now has 15 goals in all competitions for Arsenal this season, level with Tottenham's Harry Kane. Rivals.

20:00

Pool tundi mängitud, Arsenal aina ründab, aga QPR on seni vastu pidanud.

19:46

Kui Robert Green tõrjub penalti, siis lihtsalt tuleb SEDA meenutada (videos alates 1:03):

19:39

Robert Green tõrjub Alexis Sancheze ürituse!

18:50

Ning veel üks auvärav: nigeerlane Ideye Brown saab jala valgeks, kuid West Bromi see Man City vastu 1:3 kaotusest ei päästa.