Chelsea kaoatas Southamptonis punkteFoto: GLYN KIRK
28. detsember 2014, 20:12

FOTOD: Chelsea koperdas võõrsil, Manchester City kodus

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste liider Londoni Chelsea kaoatas 19. voorus punkte, kui tegi võõrsil 1:1 viigi Southamptoniga. Võidust jäi ilma ka nende lähim jälitaja Manchester City, kes juhtis Burnley vastu 2:0, kuid lubas külalistel lõpuks lahkuda 2:2 viigiga.

Chelsea läks Sadio Mane 17. minuti väravast juhtima, kuid esimese poolaja lisaminutitel Eden Hazard viigistas.

Teisel poolajal toimus liiklus küll peaasjalikult Southamptoni värava suunas, kuid skoor ei muutunud. Külalisi ei aidanud ka tõsiasi, et viimastel minutitel saadi pärast Morgan Schneiderlini eemaldamist mängida arvulises ülekaalus.

Chelseale võinuks kandadele tõusta Manchester City, kes kaotas enne tänast Londoni klubile kolme punktiga ning võõrustas 19. kohal virelevat Burnley meeskonda. Kõigi sarjade peale üheksa viimast mängu võitnud City läkski kohtumist David Silva ja Fernandinho väravatest 2:0 juhtima, kuid teisel poolajal lubati külalistel viigistada ning tulemusega 2:2 matš ka lõppes.

Ülejäänud tänased tulemused: Tottenham - Manchester United 0:0, Aston Villa - Sunderland 0:0, Hull City - Leicester 0:1, QPR - Crystal Palace 0:0, Stoke City - West Bromwich 2:0, West Ham - Arsenal 1:2, Newcastle - Everton 3:2