Pärnu kaotas leedukatele 28 punktigaFoto: Laura Oks
6. jaanuar 2015, 21:09

FOTOD: Pärnule ja Raplale Balti liigas suured kaotused

Korvpalli Balti liigas peeti täna uue aasta esimesed mängud ning võistlustules olid ka KK Pärnu ja Rapla Tyco. Paraku pidid mõlemad meeskonnad vastaste paremust tunnistama.

KK Pärnu võõrustas Leedu meistrivõistlustel viiendat kohta hoidvat Pasvalyse Pieno žvaigždesi meeskonda ning pidi vastu võtma 28-punktise kaotuse 80:108 (24:30, 15:23, 18:26, 23:29). Pärnakate resultatiivsemad olid Renato Lindmets ja Sandis Silavs 17 punktiga, üleplatsimeheks kerkis aga leedukate kasuks 27 punkti (kolmesed 5/7) loopinud Laimonas Kisielius.

Rapla Tyco oli sõitnud samal ajal Lätti, kus kohtus Liepaja/Triobeti meeskonnaga. Poolaja 18 punktiga kaotanud Rapla üritas viimasel veerandil vahet vähendada, kuid tulutult ning 68:87 (14:23, 14:23, 20:16, 20:25) kaotusest pääsu ei olnud. Rapla kasuks viskas Rait Keerles 14 silma, võitjatele tõi Lauris Blaus 20 punkti.

3 võitu ja 6 kaotust kogunud Pärnu on A-alagrupis viiendal kohal, Raplal on koos samuti 3 võitu ja 6 kaotust, nemad on selle saldoga C-grupis neljandad.