Romelu Lukaku viigistas kohtumise esimesel lisaminutilFoto: PHIL NOBLE
6. jaanuar 2015, 23:45

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel peeti täna kaks kolmanda ringi kohtumist, mis mõlemad lõppesid viigiliselt ehk mõlemas on ees ootamas ka kordusmängud.

Õhtu glamuursemas vastasseisus heitlesid Liverpoolis kaks kõrgliigameeskonda Everton ja West Ham. Külalised haarasid James Collinsi 56. minuti peaväravast 1:0 eduseisu, ent liigas viimased neli mängu kaotanud Everton ei visanud püssi põõsasse ning nende viimaste minutite surve kandis lõpuks vilja kohtumise teisel üleminutil, kui akrobaatilise sooritusega kihutas nahkkera West Hami puuri Evertoni suvine suurost, Londoni Chelsealt pea 36 miljoni euro eest soetatud Romelu Lukaku. Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Samal ajal madistasid omavahel ka tugevuselt kolmanda liiga klubid Scunthorpe ja Chesterfield. Kodumeeskond Scunthorpe läks esimesel poolajal kaks-null juhtima, ent mängis teisel kolmveerandtunnil edu maha, Chesterfieldi viigivärava lõi viis minutit enne kohtumise lõppu Jay O'Shea.

Mõlemas paaris toimuvad kordusmängud järgmisel nädalal, siis juba vastavalt West Hami ja Chesterfieldi koduväljakutel.